"Купи зустріч - подаруй Павлику життя": на Закарпатті розпочався благодійний аукціон

08.10.2021 18:20 427 0
"Купи зустріч - подаруй Павлику життя": на Закарпатті розпочався благодійний аукціон

На Закарпатті організували аукціон заради порятунку життя маленького Павлика.

Умови досить прості, щоби допомогти маленькому закарпатцю потрібно придбати зустріч з учасником-лотом, або стати ним самому. Щоби запропонувати себе в якості лоту необхідно потрібно написати в особисті повідомлення одному з адміністраторів групи "Купи зустріч - подаруй Павлику життя".

По завершенню аукціону учасник-переможець та учасник-лот в особистому форматі домовляються про зустріч.

Організатори наголошують, що усі учасники аукціону мають мати активні, відкриті, прозорі сторінки з фотографією, в іншому випадку - користувачі будуть заблоковані.

Аукціон розпочався 6 жовтня та триватиме до 31 листопада

Більше детальної інформації за посиланням: Купи зустріч - подаруй Павлику життя

Нагадаємо, у 2-річному Павлику Мотичці діагностували Спинно м'язову атрофію (СМА). Рідкісне нервово-м'язове захворювання, що супроводжується втратою мотонейронів та прогресивною атрофією м'язів, що призводить до ранньої смерті. Ще шість років тому ліків проти неї не існувало, однак зараз у світі є три препарати, які можуть зупинити хворобу. Лікування дуже дороге — лише один укол препаратом Zolgensma коштує понад $2 мільйони, але він дає дитині шанс на життя.

Деякі країни Європи та США забезпечують хворих на СМА безплатним лікуванням. В Україні такої програми немає. Тому родини з такими дітьми змушені виїжджати за кордон або самостійно збирати кошти на дорогі препарати.

Родині Павлика вже вдалося зібрати 40.56% від необхідної суми, однак час плине проти маленького закарпатця і необхідні гроші необхідно зібрати якнайшвидше. Батьки хлопчика вже втратила одну дитину через цю хворобу декілька років тому.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...