Правила користування сайтом та використання матеріалів сайта

06.12.2016 00:00 9150 0
Правила користування сайтом та використання матеріалів сайта

1. Користувачі сайта зобов'язані виконувати Договір приєднання про використання сайта інтернет-видання Перший.com.ua.

2. Текстові матеріали (об'єкти авторського права), розміщені на сайті інтернет-видання Перший.com.ua (далі – матеріали), можуть використовувати будь-які користувачі без отримання письмового дозволу Редакції інтернет-видання Перший.com.ua і на безоплатній основі лише за умови встановлення гіперпосилання у вигляді: інтернет-видання Перший.com.ua (https://pershij.com.ua), розміщеного в першому абзаці копійованого матеріалу. Під час копіювання текстових матеріалів та/або комбінованих матеріалів, що містять текстову частину із сайта інтернет-видання Перший.com.ua, для інтернет-видань обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на сторінку копійованого матеріалу. Посилання має бути розміщено незалежно від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) має бути розміщено в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу.

Під час повного або часткового цитування матеріалів із сайта інтернет-видання Перший.com.ua обов'язкове усне посилання (для теле- і радіопрограм) і письмове посилання (для друкованих видань).

3. Заборонено будь-яке використання фото-, графічних, відео-, аудіо- та інших матеріалів, розміщених на сайті інтернет-видання Перший.com.ua і в спеціальних проєктах інтернет-видання Перший.com.ua, які належать інтернет-виданню Перший.com.ua та іншим третім особам. У разі потреби використання фото-, відео- та аудіоматеріалів інтернет-видання Перший.com.ua користувачі зобов'язані завчасно отримати письмовий дозвіл (згоду) Редакції інтернет-видання Перший.com.ua на використання таких матеріалів на оплатній основі.

4. Інформація, розміщена на сайті інтернет-видання Перший.com.ua у місцях, відведених для рекламних матеріалів, та/або розміщена на сайті інтернет-видання Перший.com.ua під позначенням "реклама", є рекламним матеріалом і належить третім особам. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, що міститься в рекламних матеріалах.

5. Редакція сайта не надає довідкової інформації.

6. Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства "Інтерфакс-Україна" та "Українські новини", суворо заборонено.

7. Публікації, позначені в категорії "Ексклюзив", є ексклюзивними матеріалами інтернет-видання Перший.com.ua.

Додаток стосовно необхідності письмових дозволів

Використання матеріалів інтернет-видання Перший.com.ua, розміщених на порталі інтернет-видання Перший.com.ua, у вигляді їх повного або часткового відтворення агрегаторами новин мобільних додатків дозволено тільки з письмового дозволу інтернет-видання Перший.com.ua.

Інтернет-видання Перший.com.ua надає письмовий дозвіл на використання своїх матеріалів на свій розсуд власника агрегатора новин на підставі його звернення, надісланого в електронній формі за адресою [email protected]

Інтернет-видання Перший.com.ua залишає за собою право в процесі розгляду звернення вимагати від власника агрегатора новин будь-яку додаткову інформацію, необхідну для ухвалення рішення про видання письмового дозволу.

Використання матеріалів інтернет-видання Перший.com.ua можливе тільки після отримання відповідного письмового дозволу, який може бути надіслано на поштову адресу власника агрегатора новин або в електронному вигляді на адресу його електронної пошти. Письмовий дозвіл може поширюватися на окремий матеріал (матеріали) або на всі поточні і майбутні матеріали на ресурсах порталу інтернет-видання Перший.com.ua і є дійсним протягом установленого в ньому строку.

© 2016–2021. Усі права захищено.

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...