Захмарні ціни: скільки коштує новобудова твоєї мрії в Ужгороді? (ФОТО)

18.02.2020 18:55 335 0
Захмарні ціни: скільки коштує новобудова твоєї мрії в Ужгороді? (ФОТО)

Згідно з аналізом сайту Domria.ua  ціна на новобудови в Ужгороді за метр квадратний наступна: середня ціна - 16 866 грн (685 $), мінімальна ціна - 11 691 грн (475 $), максимальна- 24 828 грн (1008 $).

Ужгородський ріелтор Олена Біровчак розповідає, що на ціну квартир безпосередньо впливає курс долара:

                «За прошлый год цены на квартиры в новостройках выросли на 100-150 долларов за КВ метр. Речь идёт о сырце (состояние от строителей). Причину роста цен застройщики объясняют ростом цен на стройматериалы и ростом оплаты заработной платы рабочим.  Нельзя не принимать во внимание курс валюты.  Это весомо влияет на стоимость недвижимости в нашей стране. Но в то же время  надо учитывать и сам участок, где будет располагаться жилой комплекс.

                  На данный момент все сложнее найти в городе свободный участок, подходящий для строительства многоэтажки. Остались лишь те,которые стоят дорого.Соответственно на дорогом участке цена квадратного метра не может стоить копейки», - додає ріелтор.

Ілюстрація  Domria ua

Якщо минулого року однокімнатну оселю в новобудові можна було придбати в середньому  за $ 25000- $ 30000, то з 2020 року таке задоволення коштує вже від 30 000 умовних одиниць. Якщо вам дуже пощастить, де-не де ще знайдете за 28 000 $. Впливає на ціну і ступінь готовності проекту. Найдешевша — на етапі котловану. Але треба розуміти, що, інвестуючи в землю, треба чітко прораховувати усі «за» та «проти.

                «Для желающих приобрести квартиру по выгодной цене существует возможность купить жилье на этапе закладки фундамента. Дальше цена будет расти, как и дом,который возводят», - додає Олена Біровчак.

Олег та Аніта брали однокімнатну квартиру-студію  ще на етапі будівництва, тобто допоки будують квартиру їхньої мрії, до того часу вони сплачують її вартість. Якщо такий варіант вам підходить, то суму за квартиру ви розтерміновуєте:

                 «Ми уклали з власником новобудови договір. Для початку, як аванс внесли 10000  $ - це перший внесок. Далі, всю іншу суму виплачуємо згідно угоди протягом двох наступних років»

Двокімнатний житловий об’єкт в новобудовах можна придбати від  $40 000. Минулого року за «двушку» в новобудові просили від 3700 умовних одиниць. Вартість трикімнатної квартири в нових житлових комплексах на околиці коливається від 55000 і вище. Якщо ж брати квартиру у новобудові з ремонтом, то така розкіш обійдеться в кругленьку суму:

               «Что касается новостроек с ремонтом,здесь ситуация следующая. В середине года был скачок цен вверх. К концу года началось снижение и постепенно вернулось на место.Наибольшим спросом пользуются 1 - и 2-х комнатные квартиры. Трёхкомнатные и квартирами большой площади сложнее. Так как спрос на них не велик, цена за КВ метр 3-х комнатной квартиры будет ниже, чем за 1-ком квартиру в том же доме», - зауважує ріелтор.

Ілюстрація  Domria ua

Для порівняння, придбати однокімнатну квартиру на вторинному ринку нерухомості  розташованих на околиці міста, можна в середньому за $ 20000- $ 25000. Двокімнатна покупцеві обійдеться у 25-30 000 умовних одиниць. Трикімнатна квартира коштуватиме у межах 31000-35000 $. Проте, якщо у новобудовах забудовники не торгуються, то на вторинному ринку можна трохи спустити ціну.

 До слова, вже з 1 січня 2020 року набуває чинності рішення № 1605 “Про зміни до рішення міської ради 10.07.2018 № 1151 „Про місцеві податки та збори”, яке ухвалили в Ужгороді під час сесії 11 липня 2019 року. Зокрема, цим рішенням депутати внесли зміни в додаток до Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у місті Ужгород.

Нагадуємо, Українцям доведеться платити новий податок? Читайте також: До сусідньої з Закарпаттям області прибуде літак з українцями з Китаю
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Теги: Ціни
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...