Закарпаття опинилося на порозі "червоної" зони

01.12.2021 19:01 1723 0
Закарпаття опинилося на порозі "червоної" зони

На Закарпатті найвищий в країні рівень завантаженості "ковідних" ліжок, а медики продовжують фіксувати стільки ж випадків коронавірусної хвороби, як і минулого тижня.

Як зазначає Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, Закарпатська область є єдиним регіоном України, де госпіталізації переважають над виписками. А зайнятість ліжок з киснем складає 62%. Це на третину більше за середню завантаженість ліжок по країні.

Завантаженість лікарняних ліжок на Закарпатті зростає, в той час як в Україні відбувається розвантаження медичної системи.

За останні 7 днів кількість госпіталізованих в області зросла на +9%, темпи зростання з кожним днем пришвидшуються. При тому, що середній відсоток спаду по країні складає -13%.

Розрив між показниками госпіталізації та виписками складає +15%, і останнім часом тільки зростає. При тому, що в середньому по країні кількість госпіталізованих є на -19% меншою за кількість виписаних.

На жаль, попри всі ці невтішні цифри, рівні охоплення щепленнями проти COVID-19 також залишається на незадовільно низькому рівні.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...