Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
З чистого аркуша: астрологи назвали знаки Зодіаку, на яких чекають кардинальні зміни у 2020 році
13.11.2019 11:26
233
0
Новий рік часто асоціюється з передчуттям щастя, змін і нового етапу в житті. Люди сподіваються, що в Новому році у них здійсняться всі мрії, і в житті станеться все, що вони запланували. Астрологи заявляють, що кардинальні зміни в Новому році точно будуть у трьох знаків Зодіаку.
Нагадуємо, Фільм “Таксі” чи шумахер по- закарпатськи? (ВІДЕО +18)
Читайте також: Засновник Alibaba розповів українським студентам, чому не варто вкладати гроші у вузи: “Роботи зроблять краще”
Овни
Для представників цього вогняного знаку Зодіаку зима точно не стане темною смугою життя. Вас чекає декілька приємних звісток. А ось роботи, випробувань на міцність і уроків буде багато. Вам доведеться попрацювати і над своїм характером - необхідно зменшити вашу самовпевненість. Вона може стати причиною незгод як у кар'єрі, так і в стосунках. Ви зможете вирішити всі свої проблеми власними зусиллями. Але не женіться за новим, користуйтеся тим, що у вас вже є.Стрільці
Цієї зими зірки надають вам шанс почати життя з чистого аркуша. Пам'ятайте про свій минулий досвід, і про ті труднощі, які ви пройшли - ці знання допоможуть вам на новому шляху. Намагайтеся мислити оптимістично і позитивно ставитися до подій, але не втрачайте тверезість розуму.Риби
Зірки гарантують, що представники знаку Риби отримають велику винагороду за свої старання. У вашому житті почнеться світла смуга. Але не поспішайте починати новий проект, краще приділіть час тим, якими ви вже давно займаєтеся або почали займатись недавно. Покращуйте те, що у вас вже є, і це високо оцінить оточення.
Теги:
Гороскоп
Поділитись :
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:
Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Останні новини
-
21:33 4 травняНа Закарпатті попрощаються із загиблим захисником України Юрієм Шепою142 0
-
19:34 4 травняПід Ужгородом патрульні врятували чоловіка з травмою голови137 0
-
18:58 4 травняНа Хустщині 16 випускників отримали соцвиплати після втручання прокуратури164 0
-
17:57 4 травняТарифи на транспорт у Закарпатті зросли: скільки тепер коштує проїзд186 0
-
16:43 4 травняУ горах Закарпаття на вихідних травмувалися двоє підлітків: рятувальники надали допомогу180 0
-
14:59 4 травняЗакарпатець Максим Роман здобув «срібло» чемпіонату України U20 з греко-римської боротьби177 0
-
14:27 4 травняНа Закарпатті судитимуть жінку, яка передавала дітей для жебракування173 0
-
13:09 4 травняПонад 100 тисяч за гектар: Закарпаття — у п’ятірці найдорожчих регіонів за цінами на землю164 0
-
11:53 4 травняУ Мукачеві з’являться три нові зупинки громадського транспорту169 0
-
10:58 4 травняНа горі Красія згорів дерев’яний готель: пожежу гасили всю ніч385 0
-
09:47 4 травняНа фронті загинув військовий із селища Королево Володимир Гріга485 0
-
09:00 4 травняДо +26°, малохмарно та подекуди туман: якою буде погода на Закарпатті 4 травня232 0
-
21:45 3 травняНові колії до Європи: на Закарпатті планують масштабну модернізацію залізниці571 0
-
20:33 3 травняНа Закарпатті викрили схему переправлення чоловіків через кордон під виглядом медевакуації669 0
-
19:54 3 травняУ рамках урочистого відкриття п’ятизіркового готелю Apartel Kosyno Family Resort було встановлено Рекорд України — «Найвищий в Україні крокембуш»599 0
Коментарі - 0