Головна » Без категорії

Засновник Alibaba розповів українським студентам, чому не варто вкладати гроші у вузи: “Роботи зроблять краще”

Найбагатший чоловік Китаю виступив на форумі в Києві і поділився важливими уроками життя

На економічному форумі в Києві найбагатша людина Китаю, мільярдер і засновник Alibaba Джек Ма поділився секретами успіху і напророкував майбутнє, пише Znaj.ua
Бізнесмен багато говорив про Україну, серед іншого він висловив думку про те, що потрібно вкладати гроші не в університети, а в дитячі садки.
Джек Ма каже, що в майбутньому штучний інтелект зможе навчати дітей краще, ніж школа та університети. Тому він пропонує більше коштів вкладати саме у виховання творчих особистостей, людей спортивних і талановитих. Батькам і навчальним закладам варто більше уваги приділяти мистецтву, спорту та командному духу. “Більшість із того, що ми зараз вчимо дітей, машини зможуть зробити краще. Що ж тоді ми повинні їм викладати, щоб це змінити?”, – каже Ма.

Джек Ма, igate.com.ua
Мільярдер говорить, що раніше було багато розумних людей, але зараз суспільство повинно створювати мудрих. А різниця в тому, що розумні люди знають, чого хочуть, а мудрі – знають, чого не хочуть. Ма вважає, що головною небезпекою сьогодні є не розвиток штучного інтелекту, а ядерні бомби, які створюються через жадібність людей. “Не хвилюйтеся, що багато у нас технологій – довіряйте молоді та майбутньому”, – сказав бізнесмен.

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...