Випила мийний засіб: в Ужгороді медики рятували дворічну дитину з отруєнням

25.06.2026 15:57 73 0
Випила мийний засіб: в Ужгороді медики рятували дворічну дитину з отруєнням

​В Ужгороді медики екстреної допомоги рятували дитину віком 2 роки й 4 місяці, яка, за попередніми даними, випила мийний засіб.

​У малюка діагностували немедикаментозне отруєння. Після огляду та надання першої допомоги дитину доставили до Міської дитячої клінічної лікарні для подальшого обстеження та лікування.

Медики вкотре нагадують: побутова хімія має зберігатися виключно в недоступних для дітей місцях, адже навіть кілька ковтків засобу є небезпечними. Якщо дитина випила хімічну речовину, не намагайтеся самостійно викликати блювання чи «нейтралізувати» її іншими засобами – негайно телефонуйте «103».

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!