В Ужгороді новорічні святкування у школах та дитсадках проходять без батьків (ФОТО, ВІДЕО)

29.12.2021 16:23 333 0
В Ужгороді новорічні святкування у школах та дитсадках проходять без батьків (ФОТО, ВІДЕО)

Це підтвердила заступниця начальника управління освіти Ужгородської міськради Марина Пуківська. Рідних на заходи не впускають. Таке передбачає постанова уряду, яку ухвалили ще торік у грудні. Не допускають навіть вакцинованих.  Вимога діє і в "жовтій" карантинній зоні, в якій перебуває Закарпаття.

Мілана разом з мамою веде молодшу сестру на новорічне свято до дитячого садка. Розповідає: допомагала їй вивчити вірш.

Мама дівчат, Катерина Ковальова, каже: хоч батькам і не дозволяють відвідувати святкові заходи у дитсадках, однак із такими карантинними обмеженнями через пандемію коронавірусу жінка згодна.

"Я можу сказати, що це лише плюси, — сказала вона. — Тому що нема оцього скупчення батьків у коридорах, там 20 дітей, 20 мам, 20 тат, бабусі, дідусі, ціла файта приходить. Я думаю, і дитина на святі набагато краще себе почуває, вільно, дитина кайфує, отримує задоволення від свого свята".

Щоб рідні змогли переглянути виступ дітей, у НВК "Престиж" вирішили прововести онлайн-трансляції, розповідає педагогиня Леся Тромбола.

"Наважилися на прямі ефіри. Тому що я сама як мама знаю — вся родина бере участь у підготовці до свята, — каже пані Леся. — Запропонували вихователям, в першу чергу дирекції, провести прямі ефіри. Так батьки можуть підключитися і спокійно подивитися, як відбувається свято, як виступають їхні діти, як вони танцюють, в принципі все те, що б вони могли в залі побачити, просто через екран монітора".

Як розповіла заступниця начальника управління освіти міськради Марина Пуківська, новорічні святкування у навчальних закладах Ужгорода проводять без глядачів другий рік поспіль. Постанову уряд видав ще торік у грудні.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...