Угорщина вийшла з угоди по міграції з ООН
                18.07.2018 19:13
                  206  
                
                            
                                
                                 0                             
                
            
                            
                
                Угорський уряд прийняв рішення про вихід з міжнародної угоди з міграції, з якої США вийшли наприкінці 2017 року. Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто в середу, 18 липня, повідомляє korrespondent.
            
            
            
            
            
            На думку угорської влади, ця угода заохочує небажані і потенційно небезпечні для всього світу переміщення людей. Ця угода є небезпечною для Угорщини і всього світу, вона надихне мільйони людей для того, щоб зібратися в дорогу, вважає угорський міністр.
Раніше в Будапешті неодноразово висловлювалися сумніви щодо того, що угода може зобов'язати країни-учасниці цієї угоди відкрити кордони для мігрантів.
Цей пакт - перша міжнародна угода, що регулює ситуацію з міграцією в усьому світі. Її розробка розпочалася після того, як кількість переселених по всьому світу людей зросла до 250 млн осіб, або 3% населення Землі.
                            Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
                        
                                    
  	
  
Коментарі - 0