Стихійне лихо на Рахівщині: про руйнівні паводки словами очевидців (ВІДЕО)

11.07.2021 21:40 820 0
Стихійне лихо на Рахівщині: про руйнівні паводки словами очевидців (ВІДЕО) Стихійне лихо на Рахівщині: про руйнівні паводки словами очевидців (ВІДЕО) Стихійне лихо на Рахівщині: про руйнівні паводки словами очевидців (ВІДЕО) Стихійне лихо на Рахівщині: про руйнівні паводки словами очевидців (ВІДЕО)

 

 

Зазвичай невеликий струмок за лічені хвилини перетворився на руйнівний потік. 

Такого місцеві зроду не бачили. Вода прибувала надзвичайно стрімко. Мости перетворювались на загати, що підсилювала паводкову хвилю. Селом, кажуть неслось справжніє 5-метрове цунамі, яке зносило все на своєму шляху.

До ліквідації наслідків стихії залучені окрім надзвичайників ще й місцеві та лісівники. Усі сили кинули на розчистку критичних загат, які сягали 5-7 метрів заввишки та тримали значний обсяг паводкової води до обідньої пори неділі.

У зоні стихійного лиха налагодили постачання продовольства та питної води. Особлива увага літнім - з ними працюють психологи. На ранок неділі вдалось відновити електропостачання в частині Стебного. Триває робота з відновлення сполучення - розмиті ділянки дороги лагодять аби розблокувати село.

ДЖЕРЕЛО

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...