До допомоги постраждалим у паводку на Рахівщині залучили Нацгвардійців (ФОТО)

11.07.2021 17:38 1218 0
До допомоги постраждалим у паводку на Рахівщині залучили Нацгвардійців (ФОТО) До допомоги постраждалим у паводку на Рахівщині залучили Нацгвардійців (ФОТО) До допомоги постраждалим у паводку на Рахівщині залучили Нацгвардійців (ФОТО) До допомоги постраждалим у паводку на Рахівщині залучили Нацгвардійців (ФОТО) До допомоги постраждалим у паводку на Рахівщині залучили Нацгвардійців (ФОТО) До допомоги постраждалим у паводку на Рахівщині залучили Нацгвардійців (ФОТО) До допомоги постраждалим у паводку на Рахівщині залучили Нацгвардійців (ФОТО) До допомоги постраждалим у паводку на Рахівщині залучили Нацгвардійців (ФОТО)

Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков дав окреме доручення невідкладно залучити військових Національної гвардії України (в/ч 3002) для допомоги жителям Рахівщини, які постраждали внаслідок паводка.

Підрозділи Нацгвардії працюватимуть разом із представниками Головного управління ДСНС у Закарпатській області, органів місцевого самоврядування та інших відповідних спецслужб, що локалізують і ліквідовують наслідки негоди.

Йдеться, зокрема, про розгортання наметового містечка, польового парку, пункту харчування та забезпечення військовослужбовців необхідними елементами життєзабезпечення.

На своїй сторінці у фейсбуці Анатолій Полосков, котрий разом з командою перебуває на місці події, повідомив про завершення оперативної наради за результатами роботи з ліквідації наслідків паводку у Рахівському районі.

Оперативна інформація щодо ситуації:

 

 • Створено п’ять груп актування наслідків руйнувань та пошкоджень домогосподарств у зоні стихійного лиха;
   
 • частково відновлено електропостачання у с. Стебний Ясінянської територіальної громади. Відремонтовано два трансформатори. Проходить агрегатний ремонт третього трансформатора, запчастини до якого транспортуються з Ужгорода;
   
 • на місці працюють фахівці ДП "Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області" для проведення експертизи та визначення рівня пошкоджень доріг і необхідних об’ємів відновлення;
   
 • розчищено від завалів обласну дорогу. Рух транспорту для підвозу матеріальних засобів, води, продуктів харчування та інжекторної техніки частково відновлено;
   
 • для розчистки завалів залучено сили та засоби Головного управління ДСНС у Закарпатській області, Головного управління Національної поліції у Закарпатській області, обласного лісового господарства, Закарпаттяобленерго, місцеві мешканці та інші.
   

За словами керівництва області, до ліквідації наслідків паводку залучені всі необхідні сили та засоби, організовано комплексну систему управління та зв’язку.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...