Смерть дитини у лікарні Виноградова: злочин і кара

21.06.2018 08:06 23 0
Смерть дитини у лікарні Виноградова: злочин і кара
Два роки позбавлення волі з однорічним іспитовим терміном — таке покарання отримала мешканка Закарпаття за злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною. Такий вердикт суду оприлюднено в Єдиному державному реєстрі судових рішень, передає "ДЗ" . Виноградівський районний суд врахував щире каяття жінки і те, що вона в даний час перебуває на обліку по вагітності, дійшов до висновку, що виправлення та перевиховання обвинуваченої можливе в умовах без ізоляції від суспільства. Своїм вироком він позбавив матір на два роки з однорічним випробувальним терміном. Як випливає з матеріалів справи, на початку січня цього року жінку госпіталізували з маленьким сином до Виноградівської лікарні. У хлопчика виявили серйозне захворювання легенів. Через декілька днів мати самовільно залишила медичний заклад, хоч лікарі не рекомендували цього робити. 12 лютого малий помер.
«Смерть настала у результаті набряку легенів і речовини головного мозку та гіпоксії внутрішніх органів, які явилися ускладненням гострого бронхіоліту та геморагічної пневмонії, що розвинулися на фоні міміко-лімфатичного стану та синдрому імунодефіциту і протікали на фоні гіпотрофії 1 ступеню, що і обумовило важкий перебіг захворювання, — зазначається у висновку судмедексперта. — При наданні своєчасної кваліфікованої медичної допомоги дитині могло б наступити одужання».  
Нагадаємо, як повідомлялося раніше, в Сваляві за вбивство матері засудили чоловіка на 10 років. Читайте також: у Мукачівському міськрайонному суді триває справа по вбивству Михайла Глеби (ВІДЕО).
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...