На Ужгородщині півторарічна дитина потрапила до лікарні через опіки від борщівника

25.06.2026 09:55 100 0
На Ужгородщині півторарічна дитина потрапила до лікарні через опіки від борщівника

У селі Порошково Ужгородського району медики екстреної допомоги виїжджали на виклик до дитини віком 1 рік і 6 місяців, яка отримала опіки після контакту з борщівником.

За попередньою інформацією, небезпечна рослина спричинила ураження шкіри. На місце події виїхала бригада екстреної медичної допомоги №403.

Після огляду та надання необхідної допомоги маленького пацієнта транспортують до Обласної дитячої лікарні для подальшого обстеження та лікування.

Медики нагадують, що борщівник становить особливу небезпеку для дітей. Сік рослини під впливом сонячного світла може викликати сильні опіки шкіри та потребувати тривалого лікування.

Фахівці закликають батьків бути уважними під час прогулянок поблизу полів, узбіч доріг, занедбаних ділянок та заростей і не дозволяти дітям торкатися невідомих рослин.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!