Серце зупинялося кілька разів: в Ужгороді медики врятували 38-річну пацієнтку

24.06.2026 16:45 63 0
Серце зупинялося кілька разів: в Ужгороді медики врятували 38-річну пацієнтку

В Ужгороді бригада екстреної медичної допомоги боролася за життя 38-річної жінки, у якої сталася раптова зупинка кровообігу.

Медики негайно розпочали серцево-легеневу реанімацію. Під час надання допомоги стан пацієнтки кілька разів критично змінювався: після відновлення кровообігу серце знову зупинялося.

Реанімаційні заходи тривали як на місці виклику, так і під час транспортування до лікарні. У медзакладі жінку стабілізували, провели інтубацію та підключили до апарата штучної вентиляції легень.

Наразі пацієнтка перебуває у стабільному важкому стані. Медики зазначають, що в таких випадках вирішальне значення має кожна хвилина та злагоджені дії бригади екстреної допомоги.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!