Синоптики попереджають про загрозу сходження лавин в Карпатах

01.01.2022 19:14 262 0
Синоптики попереджають про загрозу сходження лавин в Карпатах

Українські синоптики знову попереджують про значне погіршення погодних умов в українських Карпатах. Зокрема, в ці новорічні дні там очікуються великі хуртовини.  

А на високогір'ях та гірських перевалах так само складна ситуація, виникла загроза сходження снігових лавин. Про це інформує пресслужба  Державної служби надзвичайних ситуацій. У Карпатах є загроза сходження лавин. Рятувальники оприлюднюють небезпечний прогноз передбачувачів погоди, попереджаючи українських туристів, зокрема, любителів гір, аби  в ці вихідні дні вони утримались від походів в Карпати. Бо цього року це може бути небезпечно для їх життя. 

Зокрема, за оприлюдненою на сайті рятувального відомства, інформацією,  сьогодні, в суботу та завтра, в неділю  на високогір’ях  на сході Закарпаття та в  карпатських горах Львівщини буде  зберігатись чимала небезпека сходження снігових лавин з гір. Це — 3 рівень небезпеки. Також 1 січня  в гірській місцевості на території Івано-Франківщини, через великі хуртовини та опади, можлива небезпека через зсув снігових лавин. За коефіцієнтом, це -3 рівень небезпеки.

 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...