Штам "Дельта" "не щадить" нікого: невакциновані підлітки потрапляють на лікарняне ліжко значно частіше

17.10.2021 10:46 917 0
Штам "Дельта" "не щадить" нікого: невакциновані підлітки потрапляють на лікарняне ліжко значно частіше

Статистика показує, що невакциновані підлітки потрапляють на лікарняне ліжко значно частіше тих, хто отримав щеплення від коронавіруса.

 

Штам коронавірусної інфекції «Дельта» відрізняється від інших варіантів Covid-19 тим що є більш заразним і небезпечним для людини. Про це сказано в дослідженні американських центрів з контролю і профілактиці захворювань (CDC).

Зазвичай зараження коронавірусом приводить до більш легкої форми захворювання у дітей і підлітків, ніж у дорослих, але важка форма може виникати у дітей і підлітків при зараженні «Дельта» варіантом, а також може вимагати госпіталізації і підтримки відділення інтенсивної терапії.

«Відповідно до першого з дослідженням, нещеплених підлітків госпіталізують в 10 разів частіше, ніж щеплених. Інше дослідження показало, що при штамі «Дельта» відсоток інфікованих дітей з тяжким перебігом COVID не збільшився і склав 20%, порівнюючи з 10-25% із серпня 2020 року по липень 2021 року », - йдеться в дослідженні, заснованому на статистиці.

Частота госпіталізацій та звернень дітей до приймальних відділень лікарень значно підвищилася. Найбільше зросли надходження до лікарень дітей у віці 4 роки і молодше (в 10 разів), ніж в червні 2021 року.

Нові дані вказують на важливість вакцинації для захисту дітей від інфекції. Однак на відмінность та кількість хворих  між регіонами могли вплинути й інші фактори: маски і соціальна дистанція.

Також дослідники з'ясували, що після того, як штам «Дельта» став домінуючим, відсоток інфікованих дітей, у яких розвивається важка форма Covid-19, не збільшилася.

Вчені фокусувалися на стані дітей, які потрапили в американські лікарні в серпні 2021 року. Частка госпіталізованих, яким потрібне лікування в палаті інтенсивної терапії, склала 20%. Раніше, в період з серпня 2020 року по липень 2021 року вона варіювала в рамках 10-25%.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...