Ще три випадки захворювання коронавірусом підтвердили на Закарпатті (ДОКУМЕНТ)

04.04.2020 19:07 103 2
Ще три випадки захворювання коронавірусом підтвердили на Закарпатті (ДОКУМЕНТ)
Нові два було виявлено у Тячеві. Наразі хворих також госпіталізували до обласної лікарні де їм будуть проведені повторні тести та надана медична допомога.

Сьогодні, 4 квітня 2020 року ДУ «Закарпатським обласним лабораторним центром МОЗУ» підтверджено захворювання на коронавірус у жительки с. Приборжавське, що останнім часом знаходилася на лікуванні в Іршавській районній лікарні.

Керівником з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території району прийнято ряд розпоряджень щодо безпосередньої організації і координації робіт з ліквідації наслідків надзвичайної медико-біологічної ситуації.

Директору КНП «Іршавська районна лікарня» Караслаю С.В., головному лікарю КНП «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Булезі О.І. :

- організувати проведення медичними працівниками закладів охорони здоров’я району медико-санітарного нагляду за контактними із підтвердженим випадком захворювання на COVID-19 та надання медичної допомоги в осередку інфікування COVID-19 відповідно до вимог наказу МОЗ України від 28.03.2020 №722 „Організація надання медичної допомоги хворим на короновірусну хворобу (COVID-19) ”.

Іршавській філіії Державна установа ,,Закарпатський лабораторний центр” МОЗ України здійснювати:

- організацію протиепідемічних заходів в осередках інфікування СОVID-19 на території району відповідно до вимог наказу МОЗ України від 28.03.2020 №722 «Організація надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19)»;

- проведення епідрозслідування, оцінки епідеміологічної та медичної обстановки в осередку захворювання та її прогнозування на найближчий час;

- організацію встановлення протиепідемічного режиму в районі осередку захворювання, а за необхідністю і на всій території району;

- організацію збору, обліку, узагальнення й аналізу даних про проведення протиепідемічних та лікувально-евакуаційних заходів;

- організація виявлення хворих та контактуючих, їх ізоляція;

- організація взаємодії з іншими задіяними управліннями організаціями.

Об’єднаним територіальним громадам, сільським радам району, підприємствам, установам та організаціям, що розташовані на території району:

- опрацювати механізм переведення фізичних осіб-отримувачів коштів з державного та місцевих бюджетів, включаючи підприємства державної форми власності (у тому числі заробітних плат, пенсій, соціальних виплат, субсидій, інших грошових виплат та субвенцій) на їх виплату виключно в безготівковій формі на відкриті для них банківські карткові рахунки з відповідними банківськими картками.

Об’єднаним територіальним громадам, сільським радам району забезпечити:

- проведення санітарної обробки автомобільних доріг комунальної власності із залученням спецтехніки комунальних підприємств, фермерських господарств;

- оповіщення населення через гучномовці автомобіля Державної пожежно-рятувальної частини – 5 м.Іршава. Управління ДСНС України в Закарпатській області та Іршавського ВП Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області.

Керівнику апарату Іршавської районної державної адміністрації Козенюку О.В., головам об’єднаних територіальних громад, сільських рад району, в.о. директора Іршавської філіії Державна установа  ,,Закарпатський лабораторний центр” МОЗ України Гринюк А.І., заступнику начальникаІршавського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби у Закарпатській області Свіргуну В.І., начальнику Іршавського райвідділу управління ДСНС України в Закарпатській області Мошколі І.О.:

- забезпечити проведення активної інфрмаційно-роз̍яснювальної роботи стосовно заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території району.

Звертаємося до жителів району залишатися вдома.

Переконливо просимо всіх жителів Іршавського району проявити соціальну відповідальність. Не панікувати. Дотримуватися карантинних вимог. Бути свідомими та відповідальними не лише за себе, але й за оточуючих. Бережімо себе.

Іршавська районна державна адміністрація

Читайте також: Порушники карантину принесли в бюджет України понад 270 тисяч гривень
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 2

Ужгородець

5 квіт. 2020 р., 14:42
А де такі розпорядження по м.Ужгород????

евгений

4 квіт. 2020 р., 19:40
Цыгане наверное. Кличко, под шумок коронавируса увези на хуй всех цыган с киевских вокзалов.
Loading...