На Іршавщині виявили ще один випадок коронавірусу: підтвердять?

04.04.2020 15:04 83 0
На Іршавщині виявили ще один випадок коронавірусу: підтвердять?
З наявних у лікарні тестів, в тому числі отриманих від спонсорів дворазове тестування показало негативний результат, однак обласна лабораторія підтвердила захворювання на коронавірус. На позачергове засідання був зібраний Штаб тимчасових протиепідемічних комісій для протидії поширенню коронавірусу COVID-19 Іршавської ОТГ. Заклади, які торгують продуктами харчування попереджуються про суворе дотримання умов карантину у відповідності до рішення Кабінету Міністрів України та відповідних комісій обласної, районної та міської рад.
"Переконливо просимо всіх мешканців ОТГ та району дотримуватись умов самоізоляції, використовувати засоби особистого захисту та без нагальної потреби не виходити з дому"
Тестування буде проводитись у понеділок, вівторок. Зважаючи на те, що коло осіб та лікарів, які контактували з хворою ще встановлюється, переконливе прохання до жителів міста та району без крайньої потреби не відвідувати райлікарню та райполіклініку. На засіданні було прийнято ряд рішень – закриття міського ринку, заборона вуличної торгівлі на території автостанції та ОТГ, дано доручення відповідальним працівникам міської ради відвідати всі аптечні та працюючі торгові заклади міста з вимогою суворого дотримання протиепідемічних заходів – використання індивідуальних засобів захисту, прийняття мір щодо унеможливлення прямого доступу покупців до продуктів харчування, належна дезінфекція приміщень, обмеження кількості одночасного перебування людей у приміщеннях тощо.   Нагадуємо, Порушники карантину принесли в бюджет України понад 270 тисяч гривень Читайте також: Кожна багатодітна сім’я у Полянській ОТГ буде забезпечена продуктовими наборами – Іван Дрогобецький
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
 

Теги: Медицина
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...