Порушники карантину принесли в бюджет України понад 270 тисяч гривень

04.04.2020 14:46 132 0
Порушники карантину принесли в бюджет України понад 270 тисяч гривень
Про це повідомила прес-служба Національної поліції.
Відкриті виробництва спричинили за собою штрафи, загальна сума яких склала майже чверть мільйона.
"За результатами розгляду судами накладено штрафів на загальну суму понад 272 тисяч гривень", - йдеться в повідомленні.
У поліції зазначили, що особливу увагу правоохоронні органи приділяють особам, які повинні бути присутніми в самоізоляції.
"Це стосується тих громадян, які нещодавно повернулися з-за кордону або контактували з хворими COVID-19. Поліцейські спілкуються з ними по телефону, роз'яснюють необхідність дотримання режиму самоізоляції, а також проводять вибіркові перевірки, навідуючись до них додому", - відзначили в поліції .
За порушення режиму самоізоляції поліцейські склали 153 адмінпротоколи: в Києві - 64, Вінницькій області - 18, Чернівецькій - 17, Івано-Франківській - 11, Полтавській - 8, Волинській - 5, Закарпатській - 5, Сумській - 4, Херсонській - 4, Хмельницькій - 4, Харківській - 3, Київській - 2, Кіровоградській - 2, Миколаївській - 1, Одеській - 1, Тернопільській - 1.
Також повідомляється, що поліція цілодобово охороняє 65 установ лікування і обсервації громадян, ще правоохоронці спільно з медиками несуть службу на 229 карантинних постах.
Всього до забезпечення заходів з протидії поширенню коронавируса і охорони громадську безпеку залучено майже 23 тис. правоохоронців.

Теги: Поліція
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...