Головна » Економіка

“ПриватБанк” – кредитні рішення для закарпатців

Клієнти банку гідно оцінили свого партнера та з великим задоволенням співпрацють з ним на постійній основі

Порівняно з минулими роками банківська система в Україні помітно ожила, а ставки по кредитах знижуються – про це сьогодні розповіли в ужгородському прес-клубі керівники “ПриватБанку” Леся Орбан та Олексій Гетманенко.

“ПриватБанк” займає активні позиції на ринку кредитних продуктів. Клієнти банку гідно оцінили свого партнера та з великим задоволенням співпрацють з ним на постійній основі. Кредитна установа постійно пропонує нові кредитні продукти, які не можуть залишитися без уваги існуючих та майбутніх клієнтів.

Будь-яка мрія має право на здійснення. І це можливо з кредитною програмою від “ПриватБанку”.

Нові можливості банку включають:

– Авто в кредит – тепер будь-хто може придбати авто у розстрочку, адже переваги та умови існують для позики як нових авто так і вживаних;

Для більшості людей автомобіль – це необхідний засіб пересування, який не взмозі замінити жодний вид громадського транспорту. Але не кожна людина може дозволити собі придбати такий товар. Рішення просте – звернутися за допомогою до кредитної установи.

“ПриватБанк” надає кредит на покупку авто на вигідних умовах:

Всю процедуру оформлення забезпечує банк, клієнту залишається тільки купити авто.

– КУБ – Зовсім скоро всі підприємці, самозайняті бізнесмени, усі бажаючі створити власну справу, отримають вражаючі можливості розвинути власний бізнес, проявити ініціативу, отримати інструменти для розширення, що стане потужним поштовхом для виходу з кризи всієї країни

– Іпотека – житло в кредит. Банк гарантує повний юридичний супровід угоди з придбання нерухомості, а також дотримання всіх законів України під час її укладання.

– «Швидкий кредит» у якому існує 4 кроки. Щомісячний платіж = сума кредиту / 10 + 2,9% від суми кредиту. Приклад: сума договору – 10 000 грн, платіж = 10 000 / 10 + 2,9% * 10 000 = 1 000 + 290 = 1 290 грн.

Щомісячний платіж = сума кредиту/10 + 2,9% від суми кредиту.

Приклад: сума договору – 10 000 грн., платіж = 10 000 / 10 + 2,9% * 10 000 = 1 000 + 290 = 1 290 грн.

Перший платіж списується через 30 днів з моменту оформлення договору.

Комісія в разі зарахування/зняття коштів

– «АгроКУБ» – підтримка підприємств сільського господарства – програма передбачає зниження ставок фінансування і збільшення суми максимально можливого кредиту від 300 до 500 тис. грн, також збільшення до 6 місяців канікул для позичальників агросфери.

– «Кредитна лінія» Кредитна лінія – це вид кредитування, що передбачає кількаразове використання та погашення кредитних коштів у рамках встановленого ліміту. Ліміт розраховується індивідуально після надання в банк необхідних документів. Визначення ліміту кредитування ґрунтується на комплексному аналізі фінансових потоків підприємства сукупно з його фінансовим станом відповідно до документів бухгалтерської звітності. У середньому становить 40% від ринкової вартості наданої застави. Наприклад, якщо ринкова вартість товару становить 2 млн. грн, то попередня сума ліміту буде 800 тис. грн.

Висновки роботи “ПриватБанку” передбачливі – 8 авто на Закарпатті вже придбано місцевими мешканцями по новій можливості «Авто в кредит». Також керівники “ПриватБанку” Леся Орбан та Олексій Гетманенко запевнили, що “ПриватБанк” – це єдиний банк, який кредитує в Україні.

viber image viber image2 viber image4 viber image5

Джерело: Перший кабельний