Православні українці записали пісню-звернення до Зеленського (ВІДЕО)

14.08.2020 17:12 626 0
Православні українці записали пісню-звернення до Зеленського (ВІДЕО)

«Що скажеш сьогодні ти нам, Президент?» - звернулися українці до Зеленського, через рік після його передвиборних обіцянок світу і верховенства права в країні.

Православні українці записали пісню-звернення до Президента України Володимира Зеленськомо з надією, що він нарешті перерве своє мовчання з приводу триваючого у країні беззаконня, в тому числі - щодо Української Православної Церкви. У проекті, підготовленому «Перша козацька», взяли участь композитор Володимир Бистряков, журналіст Руслан Коцаба та інші.
"Нічого додати, все є в пісні. Спаси, Господи, всіх, чия участь і добра воля допомогла народитися цьому посланню", - йдеться в описі до проекту, опублікованому на YouTube-каналі Першого Козацького 12 серпня 2020 року.
Те, що не помістилося до пісні, озвучив редактор Першого Козацького і прихожанин УПЦ Микола Моїсеєнко. Звертаючись до Президента України, він нагадав про його передвиборчі обіцянки і подарованої надії на мир.
"Що ж ми бачимо через рік? Українську Православну Церкву, віруючі якої однозначно голосували проти злочинного режиму Порошенко і за вас, цю Церкву і її вірних продовжують труїти, принижувати і бити, захоплювати храми, знущатися в ЗМІ, дискримінувати на рівні місцевої влади, висловлювати ненависть і розпалювати ворожнечу прямим текстом, здійснювати нападу, дегуманізувати, називати щурами і москалями, яким не місце в Україні, закликати до депортації. <...> Коли майже щодня паплюжать, б'ють, палять і плюють в почуття віруючих найбільшої конфесії України, віруючі якої обрали вас президентом, щоб ви, нарешті, навели конституційний порядок в країні, ви мовчите. Шановний пане Президенте, почуйте цей крик. <...> Нашим вибором був Зеленський, а не Порошенко. Так доведіть, що вибір дійсно був, що ми не помилилися. Дійте, пане Президенте", - закликав Микола Моїсеєнко.
https://www.youtube.com/watch?v=l4rn4MPscMk&t=13s Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...