Питання про припинення повноважень голови та звернення до вищих органів: розпочалася позачергова сесія Закарпатської обласної ради (ПРЯМИЙ ЕФІР)

15.11.2021 11:26 675 0
Питання про припинення повноважень голови та звернення до вищих органів: розпочалася позачергова сесія Закарпатської обласної ради (ПРЯМИЙ ЕФІР)

Нагадаємо, Перший.com.ua повідомляв раніше про те, що сьогодні, 15 листопада, збирається позачергова сесія Закарпатської облради.

Чи не найголовнішим питанням, яке планують сьогодні розглянути є дострокове припинення повноважень голови та звернення до вищих органів влади з вимогою надати правову оцінку діям, що відбуваються в Закарпатській облраді.

Також буде розглянуто й ряд інших питань, а саме:

1. Про безоплатну передачу майна (кисневих концентраторів) зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (ініціатор розгляду – керівництво обласної ради)

2. Про внесення змін до рішення обласної ради від 17.12.2020 №40 «Про обласний бюджет на 2021 рік» (зі змінами від 25.02.2021, 20.05.2021, 29.07.2021, 23.09.2021) (ініціатор розгляду – керівництво обласної ради)

3. Про дострокове припинення повноважень голови обласної ради (ініціатор розгляду – депутати обласної ради)

4. Про звернення Закарпатської обласної ради:
   1. Про звернення Закарпатської обласної ради щодо належного фінансового забезпечення сфери охорони здоров’я (ініціатор – Олексик Ольга Томівна, депутат Закарпатської обласної ради)
   2. Про звернення Закарпатської обласної ради щодо внесення змін до Законодавства України у частині впровадження «зеленого тарифу» на електроенергію, вироблену з твердих побутових відходів (ініціатор – Якубець Василь Юрійович, депутат Закарпатської обласної ради)
   3. Про звернення Закарпатської обласної ради щодо недопущення зняття мораторію на експорт лісоматеріалів у необробленому вигляді (ініціатор – Ледида Олександр Олександрович, депутат Закарпатської обласної ради)
   4. Про звернення Закарпатської обласної ради до Президента України, правоохоронних органів, Верховної Ради України з вимогою надати правову оцінку діям, що відбуваються у Закарпатській обласній раді (ініціатор – депутати обласної ради).

На сесії присутні 61 з 64 депутатів.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...