Президія облради підтримала включення питання про дострокове припинення повноважень голови облради на винесення сесії (ДОКУМЕНТ)

12.11.2021 11:36 1126 1
Президія облради підтримала включення питання про дострокове припинення повноважень голови облради на винесення сесії (ДОКУМЕНТ)

У понеділок, 15 листопада, повинна зібратися позачергова сесія Закарпатської обласної ради. Став відомий перелік питань, які пропонують винести на розгляд. Серед них – дострокове припинення повноважень голови та звернення до вищих органів влади з вимогою надати правову оцінку діям, що відбуваються в Закарпатській облраді.

 1. Про безоплатну передачу майна (кисневих концентраторів) зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (ініціатор розгляду – керівництво обласної ради)
 2. Про внесення змін до рішення обласної ради від 17.12.2020 №40 «Про обласний бюджет на 2021 рік» (зі змінами від 25.02.2021, 20.05.2021, 29.07.2021, 23.09.2021) (ініціатор розгляду – керівництво обласної ради)
 3. Про дострокове припинення повноважень голови обласної ради (ініціатор розгляду – депутати обласної ради)
 4. Про звернення Закарпатської обласної ради:
  1. Про звернення Закарпатської обласної ради щодо належного фінансового забезпечення сфери охорони здоров’я (ініціатор – Олексик Ольга Томівна, депутат Закарпатської обласної ради)
  2. Про звернення Закарпатської обласної ради щодо внесення змін до Законодавства України у частині впровадження «зеленого тарифу» на електроенергію, вироблену з твердих побутових відходів (ініціатор – Якубець Василь Юрійович, депутат Закарпатської обласної ради)
  3. Про звернення Закарпатської обласної ради щодо недопущення зняття мораторію на експорт лісоматеріалів у необробленому вигляді (ініціатор – Ледида Олександр Олександрович, депутат Закарпатської обласної ради)
  4. Про звернення Закарпатської обласної ради до Президента України, правоохоронних органів, Верховної Ради України з вимогою надати правову оцінку діям, що відбуваються у Закарпатській обласній раді (ініціатор – депутати обласної ради).

Читайте також:

Теги: Облрада
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

Таксіст

12 лист. 2021 р., 12:04
Те що Коля «котлета» героїн толкає через своїх продажних митників це не планують розглядати ??? Чи там де зелені рулі в долі, там гроші не пахнуть ??
Loading...