Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає зупинити правове свавілля і політичну розправу над незалежними ЗМІ

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Рішення Шостого апеляційного суду м. Києва про відмову телеканалу «112 Україна» у задоволенні апеляції – це продовження розправи над незалежними ЗМІ в Україні новими методами. Своїм скоростиглим рішенням «сліпа феміда» відкрила шлях для анулювання Національною радою з питань телебачення і радіомовлення ліцензії на мовлення телеканалу «112 Україна». Суд встав на сторону тих, хто поставив собі за мету знищити свободу слова в Україні.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ змушена констатувати, що після зміни влади ситуація зі свободою слова в Україні залишилася критичною і погіршується. Напади і терористичні атаки проти незалежних телеканалів правоохоронними органами не розслідуються. З боку контрольних і ревізійних органів зростає тиск на незалежні засоби масової інформації. В першу чергу це стосується Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, яка сьогодні з державного регулятора інформаційного ринку перетворена на політичного цензора і ката для свободи слова.

Сьогоднішнє рішення Шостого апеляційного суду м. Києва ми вважаємо упередженим і політично ангажованим. Після цього рішення не залишилося жодних сумнівів, що проти незалежних телевізійних каналів – «112 Україна», «NEWSONE», «ZIK» – розпочалася спланована політична кампанія на знищення. У цю антидемократичну кампанійщину були втягнуті різні інститути державної влади, суди та представники правлячої політичної партії.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає зупинити політичну вакханалію і розправу над свободою слова. Ми звертаємося до представників посольств, представництв та моніторингових місій міжнародних організацій, міжнародних правозахисних і журналістських співтовариств дати політичну оцінку ситуації, що виникла.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ буде до кінця захищати демократичні права і свободи в Україні. Ми готові надати всю можливу політичну і юридичну підтримку незалежним ЗМІ як в українських, так і в міжнародних судових інстанціях.

Ми звертаємося до українських журналістів із закликом підтримати нашу боротьбу, захистити свободу слова і демократію в Україні. Якщо цю політичну атаку не зупинити, – процес згортання демократії в Україні стане незворотним. Тільки спільними зусиллями демократичних політичних сил, незалежних журналістів та українських громадян ми відстоїмо наші права і свободи. Борімося разом! Разом переможемо!

Нагадаємо, “Опозиційна платформа – За Життя” ініціює створення тимчасової слідчої комісії щодо розслідування діяльності Нацради з питань телебачення і радіомовлення (ВІДЕО)

Читайте також: «Опозиційна платформа ‒ За життя» виступає за скасування недоторканності президента і народних депутатів

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...