"Не може бути ніякої анонімності": Віктор Ляшко про новий формат щеплень на Закарпатті

22.11.2021 15:22 674 0
"Не може бути ніякої анонімності": Віктор Ляшко про новий формат щеплень на Закарпатті

Ті, хто купив фальшиві сертифікати, повинні домагатися “ковідної амністії” через суд, але ніякої анонімності при цьому не передбачено.

Про таке заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко у ефірі телеканалу 1+1. За його словами, з центром анонімної вакцинації, який відкрився на Закарпатті, “розбираються”.

“Те,що виникло на Закарпатті - хтось собі щось надумав… Не може бути ніякої анонімності. Ми хочемо бачити все, що є, що відбувається, і вносити в електронну систему охорони здоров'я”, - зазначив Ляшко. 

Міністр назвав інший механізм для громадян, які купили підроблені сертифікати: вони повинні зізнатися в усьому сімейному лікарю, той повідомить поліцію, а далі амністію дасть суд. За словами Ляшка, законодавці вже працюють над тим, щоб пацієнти з підробленими сертифікатами за умови щиросердного зізнання отримували амністію без рішення суду. Це стосуватиметься лише тих, хто користувався фальшивими документами, але не тих, хто їх підробляв.

Як стверджує директор департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Анатолій Пшеничний, функціонування центру анонімної вакцинації у приватній клініці на Закарпатті його департамент не погоджував. З цього питання проведуть службову перевірку.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...