Анонімна вакцинація: на Закарпатті стартував унікальний для України соціальний проект

17.11.2021 15:44 1078 0
Анонімна вакцинація: на Закарпатті стартував унікальний для України соціальний проект

В Ужгороді запрацює анонімний кабінет щеплень, у якому зможуть вакцинуватися ті, хто купив фальшивий ковід-сертифікат, але змінив думку про вакцинацію, або з певних причин не хоче розголошувати інформацію про щеплення проти COVID-19.

Як виявив соціологічний зріз, закарпатці придбали більше 4 тисяч фальшивих сертифікатів про вакцинацію. При цьому понад 35% «покупців» шкодують про те, що насправді не зробили щеплення. Однак вони не можуть його пройти, тому що юридично вже вакциновані. Анонімна вакцинація дозволить вийти з цієї моральної і правової колізії.

«Указ про обов'язкову вакцинацію від коронавірусу для державних службовців, а також працівників сфери освіти, медицини, культури призвів до різкого зростання видачі фальшивих COVID-сертифікатів. Закарпаття – полірелігійний регіон, і деякі течії сповідують ідеологію неконтакту з державою, в тому числі з державною програмою вакцинації... Я звернувся до лікарів і до Департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА з проханням запровадити анонімну вакцинацію для того, щоб люди, які зробили помилку і купили фальшивий сертифікат про вакцинацію мали можливість це виправити і врятувати своє життя та здоров'я», – розповів на пресконференції в Ужгородському пресклубі Федір Шандор.

Кабінет анонімної вакцинації буде працювати в Ужгороді на вулиці Східній, 4/1 (медичний центр Prevention Hospital). Сюди можуть прийти всі бажаючі закарпатці. Обіцяють: нікого не засуджуватимуть.

Для тих, хто захоче отримати щеплення анонімно, будуть доступні всі вакцини, які використовуються в Україні. У клініці вестимуть облік кількості анонімно вакцинованих, а також проситимуть пацієнтів підписати згоду на щеплення, але під псевдонімом.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...