Найкращі суші та роли у Бердянську - рейтинг закладів

24.11.2021 11:24 494 0
Найкращі суші та роли у Бердянську - рейтинг закладів

Японська кухня з кожним роком стає більш поширеною. Така послуга як доставка суші в Бердянську також популярна, адже можна замовити роли, займатися своїми справами, трохи почекати і отримати їх від кур'єра. Це не лише зручно через економію особистого часу, а ще й практично, адже привезуть суші у спеціальній сумці-холодильнику. Вони точно будуть свіжими, гарними на вигляд та збережуть певну температуру. Залишилося лише вибрати ресторан, в який ви хотіли б звернутися. Запропоновані в цьому огляді чотири найпопулярніші варіанти.

«Суші Мастер»

Це популярний онлайн-ресторан. Він встиг позитивно себе зарекомендувати на ринку, адже тут готують великий вибір ролів і суші. Меню сезонне, тому воно оновлюється кожні три місяці. Якщо ви хочете спробувати всі оригінальні позиції, то покваптесь, щоб точно встигнути, адже вони скоро оновляться.

Переваги «Суші Мастер»:

  • Смачні страви;
  • Використовуються тільки свіжі інгредієнти;
  • Ввічливе обслуговування;
  • Є безкоштовна доставка.

У цьому закладі працюють професійні кухарі. Вони завжди слідують рецептурі і не відхиляються від кількості рекомендованої начинки. Ви отримаєте готові роли, які повністю відповідатимуть картинці, опублікованій на офіційному сайті. Суші точно виявляться однакової форми, ширини, довжини, оскільки цей заклад дбає про естетику готових страв. Привозять роли у фірмовій упаковці та спеціальній сумці-холодильнику, тому щодо якості та свіжості ви можете не сумніватися.

Sushi Home

Якщо ви не були в цьому новому ресторані, то настав час звернути на нього увагу. У цьому місці подають роли лише преміальної якості. На честь відкриття ними встановлені досить доступні ціни. Ви можете зробити замовлення до дому або поїсти у Sushi Home. Клієнти, які вже встигли відвідати це місце, у відгуках відзначають високу якість обслуговування, приємний інтер'єр та гарну атмосферу. Доставляють до дому всі замовлення кур'єри абсолютно безкоштовно, так що навіть на цьому ви зможете заощадити. Варто зазначити, що привозять роли, щонайменше, за годину, так що замовляйте їх по можливості заздалегідь, щоб не довелося довго чекати і змінювати плани.

Pich-pit Sushi

Це ще один заклад, де можна замовити смачні роли. Там ви знайдете лише авторські позиції високої якості, але ціна повністю відповідає преміальному рівню. Рекомендується вечеряти прямо в цьому закладі, щоби насолодитися приємним обслуговуванням, атмосферою, стильним дизайном. У вихідні гості відзначають ще й живу музику. Ви отримаєте знижку в Pich-pit Sushi, якщо зробите замовлення на свій день народження. Головне, не забудьте показати паспорт.

MILANO

Це ресторан широкого напрямку. Там ви знайдете не лише японську, паназіатську кухню, а й італійську, американську. Можна замовити роли, бургер, піцу, локшину. Є традиційні та авторські варіанти на будь-який гаманець.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...