На українцях починають тестувати ліки від COVID-19

05.05.2020 22:24 41 0
На українцях починають тестувати ліки від COVID-19
Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я.
«Дозволити проведення клінічного випробування лікарського засобу, призначеного для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення, локалізації та ліквідації коронавіруса - COVID-19», - йдеться в наказі, підписаному міністром охорони здоров'я Максимом Степановим.
Препарат «Біовен» виготовлений вітчизняними фахівцями на основі плазми крові людини. Антитіла, які є діючими компонентами препарату, мають активність проти різних бактерій і вірусів, в тому числі гепатиту А і В, герпесу, вітряної віспи, кору, грипу та інших. Препарат, який випускає компанія «Біофарма Плазма», буде проходити випробування в таких клініках України:
  • Київська лікарня №4 (відділення анестезіології та інтенсивної терапії);
  • Київська лікарня №17 (відділення анестезіології та інтенсивної терапії);
  • Білоцерківська лікарня №3 (3-е інфекційне відділення);
  • Львівська обласна інфекційна лікарня (відділення реанімації та інтенсивної терапії);
  • Одеська інфекційна лікарня (боксированное відділення №10).

ДЖЕРЕЛО

Нагадуємо: Карантин в Україні через епідемію коронавірусу, найімовірніше, продовжать після 22 травня. Однак на той час уряд зможе ввести низку нових послаблень https://pershij.com.ua/karantyn-v-ukraini-mozhut-prodovzhyty-pislia-22-travnia/ Читайте також: Станом на 5 травня на Іршавщині 21 випадок COVID-19, з них 6 вилікувалось, одна жінка померла. Детальна інформація про кількість і географію хворих https://pershij.com.ua/koronavirus-na-irshavshchyni-informatsiia-pro-stan-zdorov-ia-hromadian-infikovanykh-covid-19/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram  
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...