Коронавірус на Іршавщині: інформація про стан здоров'я громадян, інфікованих COVID-19

05.05.2020 19:24 93 0
Коронавірус на Іршавщині: інформація про стан здоров'я громадян, інфікованих COVID-19
 Як повідомляє Іршавська міська рада станом на 16.00  к. ч. в інфекційному відділенні Іршавської ЦРЛ знаходиться 21 пацієнт: з COVID-19 – 5 чоловік (2 – м. Іршава, 1 – с. Сільце, 1 – с. Білки, 1 – громадянка Російської Федереції), з підозрою – 3 чоловік, 8 – захворювання легень, 5 – інші інфекційні захворювання. Майже у всіх пацієнтів стан задовільний, у одного – середньої важкості. Таким чином з початку епідемії в Іршавському районі зафіксовано 21 випадок зараження COVID-19: 8 – м. Іршава, 3 – с. Приборжавське (одна людина померла), 2 – с. Довге, 2 – с. Білки, 1 – с. Заріччя, 1 – с. Сільце, 1 – с. Лисичово, 1 – с. Арданово, 1 – с. Дунковиця, 1 – громадянка Російської Федерації, - повідомляють у Іршавській міській раді. Двоє хворих, а саме жителі с. Дунковиця та Арданово інфікувалися  по місцю роботи в екстреній (швидкій) медичній допомозі м. Мукачево, але облікуються по місцю проживання в Іршавському районі.
Вилікувалось 6 чоловік (2 – м. Іршава, 2 – с. Приборжавське, 1 – с. Лисичово, 1 – с. Заріччя).
Стосовно аптек міста, то основні ліки в наявності, у продажі є маски (хоча й не зовсім дешеві), дезінфікуючі засоби та інші медичні препарати.
Робітниками міськради проводиться перевірка  осіб, які повернулися із-за кордону та хворих на COVID-19 щодо дотримання ними умов самоізоляції (карантину).
На жаль, в останні дні спостерігається дещо легковажне ставлення жителів міста до дотримання умов карантину.
Також працівниками ДСНС та КП «Тепло-Місто» відповідно графіку проводиться дезінфекція вулиць, тротуарів міста та під'їздів багатоквартирних  житлових будинків.
  Нагадуємо: У Центрі легеневих хвороб померла інфікований коронавірусом закарпатець https://pershij.com.ua/shche-odna-smert-v-uzhhorodi-pomer-patsiient-z-covid-19/ Читайте також: Директор Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ Галина Ситник заявила, що в Міжгірському районі Закарпаття досі не виявлено жодного випадку коронавірусу https://pershij.com.ua/moz-zatsikavylasia-mizhhirshchynoiu-tam-dosi-ne-zafiksuvaly-zhodnoho-vypadku-koronavirusu/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...