Карантин в Україні можуть продовжити після 22 травня

05.05.2020 21:57 37 0
Карантин в Україні можуть продовжити після 22 травня
Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, зазначивши, що рішення ухвалюються на основі висновків і спостережень учених. За його словами, перший етап зняття деяких обмежень був призначений на 11 травня після вивчення розрахунків профільних експертів з Національної академії наук України та різних наукових інститутів.
"Бачимо, що протягом 18 днів в Україні спостерігалася стабільна ситуація щодо зростання кількості хворих. Тобто їхня кількість коливалася від 300 до 550. Є певний відсоток такої стабільності. Можна говорити, що ми були на етапі зростання, але цей етап був дуже помірний, і зараз ми перебуваємо на піку захворюваності або так званому плато, коли кількість хворих щодня не змінюється", – пояснив Шмигаль.
Відповідно, додав він, за розрахунками пік має завершитися в районі 8-9 травня, якщо не буде порушень карантинного режиму. Фактично це – початок завершення епідемії для України в медичних термінах.
"А це означає, що з 11 числа ми можемо піти на перший етап ослаблення карантину. Однак ми не відмовляємося від карантину. 4 травня Всесвітня організація охорони здоров'я продовжила режим пандемії та всесвітнього карантину ще на два місяці. Кабмін поки на першому етапі продовжив карантин до 22 травня, але швидше за все, спираючись на дані ВООЗ, карантин буде продовжено і надалі з подальшими етапами послаблення, якщо це дозволить зробити ситуація в країні", – сказав прем'єр-міністр.
Нагадуємо: Карантин, буде продовжений до 22 травня, але з 11 травня будуть діяти певні пом'якшення https://pershij.com.ua/karantynni-zakhody-v-ukraini-prodovzhat-do-22-travnia/ Читайте також: Графік роботи банків і відділень «Нової пошти» у найближчі вихідні зміниться у зв’язку зі святом Дня перемоги 9 травня https://pershij.com.ua/hrafik-roboty-na-naiblyzhchi-vykhidni-iak-pratsiuvatymut-banky-ta-nova-poshta/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...