На шляху до ідеального тіла: 7 важливих звичок

14.09.2018 22:33 29 0
На шляху до ідеального тіла: 7 важливих звичок
Всі дівчата мріють про ідеальну фігуру. Вичитують поради на форумах, сидять на дієтах, виснажують себе в тренажерних залах. Але часто відбувається так, що всі спроби до краси виявляються марними. Причиною цього є банальне ігнорування найважливіших правил, завдяки яким і можна домогтися успіху у боротьбі із зайвими кілограмами.
1.Мотивація
найважчим для багатьох є з'ясувати для себе причини регулярно тренуватися. Надзвичайно важливо поставити собі дуже конкретну мету і йти до неї на всі 100%. Добре допомагає розбити свою велику мету на кілька маленьких, досягаючи які ви точно будете мотивовані йти далі. Пам'ятайте, коротких шляхів до успіху, просто не існує.
2. Бажання Дуже тісно пов'язане з мотивацією. Бажання бути краще, ніж ви є зараз – це прекрасно. Суть бажання можна сформулювати наступним чином: неважливо, є вашою метою скинути зайві кілограми або набрати м'язову масу, важливо те, наскільки ви цього хочете! 3. Відображення в дзеркалі
Відображення в дзеркалі ніколи не бреше. Що бачиш, те й маєш. Наочно переконуючись в результатах своїх тренувань, ви починаєте ще сильніше хотіти досягти своєї мети – мати гарне тіло. Якщо відображення в дзеркалі вам не подобається, значить час щось з цим робити.
4. Відпочинок Відпочинок є найважливішим чинником для того, щоб м'язи мали можливість регенеруватися і відновлюватися після занять. Без відпочинку ви нічого не зможете досягти на цьому шляху. Відпочинок так само важливий, як і самі заняття. Також необхідно висипатися і дотримувати режим. 5. Правильне харчування Найважливішим фактором красивого тіла є правильне харчування. Ви повинні добре знати, навіщо ви вживаєте той чи інший продукт. І усвідомлювати, що поїдаючи шкідливі, але смачні продукти, ви відсуваєте свою мрію про красиву фігуру на другий план. 6. Прогрес Під постійним прогресом слід розуміти правило регулярного збільшення навантажень та зміни тренувальної програми.
7. Регулярність
Мабуть, це найважливіший пункт. Дана звичка – прямий шлях до досягнення будь-якої мети. Замість того, щоб вигадувати причини не йти на тренування, просто вимкніть свої роздуми і йдіть. Це повинно увійти у звичку. Нагадаємо, 60-річна Шерон Стоун звабливо позувала для обкладинки журналу (ФОТО)
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...