«Минай» одноосібно очолив турнірну таблицю

01.10.2018 16:01 127 0

Важко, але перемогли. Після надемоційного та виснажливого поєдинку в Кубку України з «Миколаєвом», «минайці» таки змогли налаштуватися та перемогти останню команду група «А» - хмельницьке «Поділля». Перемогли з мінімальним рахунком – 1:0. Здолати цього суперника, закарпатці вийшли без свого лідера і капітана – Михайла Кополовця. Можна стверджувати, що його не вистачало на полі, як і свіжих сил та емоцій «Минаю». Ігор Харьковщенко вирішив закрити його позицію Василем Кобіним, який у цьому матчі вкотре довів свій універсалізм. «Поділля», звісно, діяло від оборони – такий план на гру на післяматчевій прес-конференції підтвердив головний наставник гостей Віталій Костишин. «Ми не захотіли грати із «Минаєм» у відкритий футбол, – розповів він. – Тому побудували щільну оборону». І здолати її було доволі важко. Хмельничани особливо не розкривалися, що нівелювало перевагу в швидкості господарів. Не виходив у «минайців» і останній пас, і останній удар. Проте навіть в такій ситуації нинішні лідери групи «А» Другої ліги знаходили можливості для гостроти у воріт «Поділля». У першому таймі міг відзначатися Гегедош та Пиняшко. Але до першого м’яч після прориву Нурієва не дійшов, а удар другого з-за меж штрафної пролетів трохи вище воріт. Після перерви «Минайці» почали діяти агресивніше в атаці. Особливо у відрізку між 55-ою та 65-ою хвилиною. Закарпатці значно збільшили темп гри, за яким не встигали футболісти «Поділля». Завжди на вістрі цих епізодів був Роберт Гегедош. Але інколи йому не вистачало одного кроку, інколи він робив зайвий рух, але своєї ударної позиції він так і не знайшов. Зате його зміщення на лівий фланг стало успішним. На 67-ій хвилині він з передачі Стасюка, змістився вліво, прострілив у штрафну, де захисник хмельничан Владислав Гресь не порозумівся з воротарем та зрізав м’яча у власні ворота – 1:0. Після голу «Поділля» не посипалося, тому прогнозованого добивання команди не відбулося. Хмельничани час від часу відсували гру від своїх воріт, але і у чужих гостроту не створювало. Найбільш вірогідним моментом для голу у них був удар Морговського  - але це було на самому початку другого тайму і з його ударом з лівого флангу впорався Сергій Мелашенко. «Минайці», звісно, після забитого голу могли забивати ще. Проте команда, хоч і володіла мячем, але їх діям не вистачало свіжості – зрештою, кубкова гра з «Миколаєвом» забрала чимало сил. «Ми розуміли, що буде дуже важка гра, і що суперник буде закриватися в обороні, - підсумував на післяматчевій прес-конференції головний наставник ФК «Минай» Ігор Харьковщенко. – До того  ж, наша команда була трохи втомлена. Ми розраховували на швидкий гол, який би значно полегшив гру, але не реалізували цей план. Взагалі, нам важко грати з командами з другої половини таблиці – це не для кого не секрет. Але хлопці витримали і добилися перемоги. Це їхня заслуга». І цю вікторію «минайці» таки здобули! Це третя поспіль перемога «Минаю», яка дозволила вирватися в одноосібні лідери групи «А» із 20 очками. Вересень – був надзвичайно успішним для команди. Чекаємо того самого – у жовтні. Наступна гра «Минаю» - на виїзді. 6 жовтня закарпатці зіграють на Київщині із ФК «Чайкою». «Минай» - «Поділля» 1:0 Голи: Гресь – автогол, 67 (1:0) «Минай»: Мелашенко, Беца, Ощипко, Минайленко, Стасюк, Гавриленко, Микуляк (Образцов), Пиняшко (Смокоровський), Кобін (Шпак), Нурієв (Лобода), Гегедош (Федак) «Поділля»: Старущенко, Швець, Гресь, Черівнський, Штаненко, Морговський (Гайдаш), Ліповуз (Шевченко), Муляр (Гладкий), Музичук, Бабак (Панасенко), Якубов Попередження: Пиняшко – Червінський, Муляр Арбітр: А. Кошура (Чернівці) Стадіон «Минай», 1067 глядачів Інформаційний департамент ФК «Минай» Нагадаємо, На Перечинщині увосьме палала «Лемківська ватра» (ФОТО)