Головна » Життя

Мукачівські студентки опинилися в суді: відомо чому (ФОТО)

У супроводі заступника директора з виховної роботи. В пресслужбі суду розповіли деталі події

Як повідомляє Прес-служба Мукачівського міськрайонного суду, 12 грудня 2019 року учнівське самоврядування III курсів ДНЗ «Мукачівського центру професійно-технічної освіти»  у супроводі заступника директора з виховної роботи, викладача права Місюк В.О. завітали до Мукачівського міськрайонного суду.

Даний захід було проведено в рамках тижня права 2019 року.

Зустріла та привітала учнів у приміщенні суду прес-секретар Малицька М.І., яка провела оглядову екскурсію приміщенням суду, ознайомила учнів з інформаційними стендами  для громадян, з  роботою суддів та  працівників апарату суду.

«В одному із залів суду, помічник судді Шин Юлія Василівна, розповіла учням про історію створення суду, про основне завдання та ключові цінності судової системи в цілому, детально проінформувала про структуру та порядок роботи Мукачівського міськрайонного суду, а також ознайомила присутніх з процедурою формування та впорядкування справ, реєстрацією та  рухом документів, що надходять до суду,  з порядком автоматизованого розподілу справ між суддями,  проведенням судових засідань у режимі відео конференції, тощо.

Окрім того , довела до відома,  що багато цікавої та корисної інформації розміщено на веб – сайті суду в складі офіційного веб – порталу «Судова влада України», – йдеться у повідомленні.

Зустріч пройшла інформативно, цікаво та позитивно! Учні отримали вичерпні відповіді на свої запитання та залишилися задоволеними .

Працівники суду, які проводили даний захід, були приємно вражені зацікавленістю та прагненням до знань представників учнівського самоврядування.

Нагадуємо, Мукачівського Пенівайза судитимуть: відкрито кримінальне провадження

Читайте також: Члени виборчих комісій на Закарпатті визнали свою вину в суді

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в InstagramЗалишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...