17-річні закарпатці вибороли золото на чемпіонаті України з греко-римської боротьби

24.04.2021 18:46 810 0

В Тернополі відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юніорів.

На престижному змаганні виступала команда із Закарпаття. Область вже представили 17-річні юнаки Василь Мишанич (вагова категорія 55кг) та Олег Халілов (вагова категорія 63 кг). Обидвоє гідно представили область та вибороли дві золоті медалі. Спортсменів готували досвідчені тренери, відомі своїми успішними вихованцями, - Артур Воробок та Іван Кукушкін Призери чемпіонату України з Закарпаття представлятимуть країну на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби.

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram