"Страна" довідалася про долю одного з символів революції і виявилося що Кайда .... за рішенням суду поміщений в психіатричну лікарню і до нього застосовані примусові заходи медичного характеру через душевного розладу.
https://youtu.be/qEZ7M0do--k?t=6Після Майдану Кайда так і не зміг знайти себе в новій країні, що пережила революцію. Жив на вулиці після демонтажу останніх наметів на Майдані і як випливає з рішення суду, почав обдзвонювати державні установи і повідомляти про неправдиве замінування.
З рішення Печерського райсуду Києва за 13 квітня цього року відомо, що Кайда "3 серпня 2017 року приблизно о 19:10 годині, знаходячись на вулиці Архітектора Городецького, маючи умисел на порушення громадської безпеки, в частині надання недостовірної інформації про загрозу вибуху і поширення неправдивих відомостей, створення обстановки загального страху, паніки, і порушення безпеки суспільства, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно небезпечні наслідки у вигляді шкоди громадської безпеки, бажаючи настання таких наслідків, прагнучи дезорганізувати діяльність установи, зробив дзвінок з власного мобільного номера телефону на спецлінію 102 і оператору чергової частини завідомо неправдиво повідомив про замінування будівлі Адміністрації президента України".
Крім того, 18 вересня 2017 року близько о 11:08 годині, Кайда, перебуваючи на вулиці Архітектора Городецького, 10/1, маючи умисел на повторне порушення громадської безпеки, в частині надання недостовірної інформації про загрозу вибуху і поширення неправдивих відомостей, створення обстановки загального страху, паніки, і порушення безпеки суспільства, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно небезпечні наслідки у вигляді шкоди громадської безпеки, бажаючи настання таких наслідків, прагнучи дезорорганізувати діяльність установи, зробив дзвінок з таксофона № 0100016, на спецлінію 102 і оператору чергової частини повторно, завідомо неправдиво повідомив про замінування будівлі Національного банку України, розташованого на вулиці Інститутська, 9-А, в якому в цей час проходив робочий процес і у самої будівлі проходив мітинг.
Дії Кайди наслідком були кваліфіковані за ч.2 ст. 259 КК України, як умисні дії, які виразилися в свідомо помилковому повідомленні про підготовку вибуху, що загрожує загибеллю людей та іншими тяжкими наслідками.
Під час досудового розслідування щодо підозрюваного була проведена стаціонарна комісійна судово-психіатрична експертизи, згідно з якою в період часу, до якого відноситься дія, підозрюваний виявляв ознаки "біполярного афективного розладу, поточного епізоду манії без психотичних симптомів". 13 квітня цього року суддя Печерського суду Світлана Смик постановила застосувати до нього примусові заходи медичного характеру у вигляді приміщення в психіатричну лікарню зі звичайним наглядом.
Кайда не погодився з цим рішенням і подав апеляцію, стверджуючи що психічно здоровий і справа проти нього сфабрикована. Однак 24 липня цього року колегія Апеляційного суду Києва відхилила його апеляцію і визнала рішення Печерського райсуду про приміщенні в психіатричну лікарню законним.
Такий сумний фінал цього неординарного пенсіонера із Запоріжжя, який приїхав до Києва підтримати Майдан.
Нагадуємо: Спорт без кордонів: у Берегові стартував міжнародний турнір з греко-римської боротьби (ФОТО)
Читайте також: За добу на дорогах Закарпаття трапилося 6 ДТП (інфографіка)
Коментарі - 0