Зменшення ризику зараження COVID-19: кумедні винаходи людства (ФОТО, ВІДЕО)

22.06.2020 09:14 182 0
Зменшення ризику зараження COVID-19: кумедні винаходи людства (ФОТО, ВІДЕО)

Відтак, поки світ чекає на ліки та вакцину проти COVID-19, деякі люди втілюють в життя свої екстравагантні ідеї.

Підбірка екстравагантних та іноді навіть чудернацьких винаходів, які створювались на тлі пандемії COVID-19.

Захисна маска з обличчям для розблокування телефону

З моменту появи коронавірусу зросла потреба у захисних масках, але деякі люди стикнулися з проблемою – неможливо розблокувати телефон зручним методом. Оскільки багато людей звикли розблоковувати телефон за допомогою ідентифікації обличчя, дизайнер Даніелі Баскін із Сан-Франциско створив респіратор N-95, який може розв'язати це питання.

Захисна маска для зручного використання FACE ID / Фото: Твіттер

Капелюхи з поплавцями для басейну

На північному сході Німеччини, а саме в місті Шверіні, власники однієї кав'ярні почали видавати своїм клієнтам незвичні головні убори. Це звичайні капелюхи, до яких прикріплені поплавці для басейну, які виготовлені зі спіненого поліетилену. Довжина поплавців дозволяє зберігати соціальну дистанцію щонайменше 1,5 метра, а легкість матеріалу не приносить гостям закладу жодних незручностей. Поки що відвідувачам закладу подобається така ініціатива, адже це не лише прояв турботи від закладу, а й чудовий привід усміхнутися в напружені часи.

Капелюхи для соціальної дистанції / Фото: Cafe & Konditorei Rothe

Незвична ковдра для пікніка

Дизайнерка з Лондону Пол Кокседж створила ковдру, яка дозволяє людям "безпечно та впевнено соціалізуватися" на відкритому просторі. Ця ковдра не дозволяє людям розташовуватись ближче, ніж дозволяють сучасні правила соціальної дистанції, адже має всього чотири чітких місця, на яких можна розміститися.

Ковдра для соціальної дистанції / Фото: Dezeen

Черевики для соціальної дистанції

У Румунії чоботар Григор Луп у місті Клуж змайстрував шкіряні черевики, які допомагають дотримуватись соціальної дистанції. За європейськими мірками ці черевики 75 розміру і якщо люди в такому взутті стануть навпроти одне одного, то між ними буде збережена соціальна дистанція у півтора метра. Втім, аби придбати такі незвичні черевики, за них необхідно віддати 500 румунських леїв (3 100 гривень).

Черевики для соціальної дистанції / Фото: Фейсбук Григора Лупа

Двометрова корона

Німецький філіал популярної франшизи Burger King після послаблення карантину та відкриття ресторанів створив незвичний головний убір. Це картонна корона діаметром у два метри, яка допомагає відвідувачам закладу дотримуватись соціальної дистанції. Вона є безкоштовною – її видають у деяких закладах країни разом з замовленням.

Велика корона для захисту від коронавірусу / Фото: Burger King

Надувні щитки для обличчя

Італійська студія MARGstudio презентувала надувний щиток для обличчя. За словами розробників, він дозволяє людям безпечно спілкуватися з оточенням та не заважає споживати їжу та напої у громадських закладах харчування. Надувний щиток можна замовити у будь-якому кольорі, але варто зауважити, що під час розробки дизайнери не враховували медичні рекомендації. Ціна одного такого щитка не більше одного долара, тобто менше ніж 30 гривень.

Надувний щиток для обличчя / Фото: @margstudioarchitecture

Лазерне коло

Нідерландець Харм ван Бек створив незвичну річ для соціальної дистанції, яку так і назвав – The Social Distance Thing. Цей прилад кріпиться до спини людини та проєктує на землі навколо неї коло діаметром у 3 метри. Таким чином прилад немов забороняє іншим людям наближатися ближче, ніж 1,5 метра. Виробник поділився детальною інструкцією, як створити такий винахід із підручних засобів, аби кожен охочий зміг зробити такий і собі. Як виглядає захисне лазерне коло: дивіться відео https://www.youtube.com/watch?v=wCCmFlYlWo4&feature=emb_title  

Пересувні захисні столики для ресторанів

Один ресторан у штаті Мериленд (США) продемонстрував цікавий винахід для зниження ризику поширення коронавірусу. Вони вигадали пересувний стіл, який не лише слугуватиме відвідувачам закладу за призначенням, а й допоможе їм триматися один від одного на відстані. https://twitter.com/CBSNews/status/1262377453273702403?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1262377453273702403&ref_url=https%3A%2F%2F24tv.ua%2Fhealth%2Fkumedni-vinahodi-lyudstva-dlya-zmenshennya-riziku-novini-zdorovya_n1357740

Натільний щит

Китайський архітектор створив новий спосіб боротьби з коронавірусом. Він надихнувся структурою крил кажанів та розробив щит, який забезпечує необхідний простір між людьми та й в принципі захищає від всіх чинників навколишнього середовища. Об'єм такого захисного спорядження знижує ризик поширення дихальних крапель, адже покриває більшу частину тіла. Попри свій розмір, винахід досить легкий, адже складається з вуглецевого волокна та ПВХ. Втім, поки що невідомо, коли він з'явиться на ринку.

Захисний щит від коронавірусу / Фото: Dezeen.com

Джерело

 

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Теги: COVID-19
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...