Замість дитячого центру - багатоповерхівка: ужгородці проти забудови в елітному мікрорайоні міста (ВІДЕО)

16.07.2021 20:50 681 1
Замість дитячого центру - багатоповерхівка: ужгородці проти забудови в елітному мікрорайоні міста (ВІДЕО)

Сплатити 1000 доларів за метр квадратний, аби придбати квартиру в елітному районі, а потім замість обіцяної тиші та спокійного життя отримати купу проблем через забудову, яка росте як на дріжджах

. Ужгородці, які живуть в елітному районі міста звернулись до редакції телеканалу Перший кабельний, адже на їх думку багатоповерхівка незаконна та створює неабиякі незручності.

 


 

Читайте також:

Теги: Відео
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

Небайдужий ужгородець

16 лип. 2021 р., 21:55
Вже давно міська влада грішить тим, що дає дозволи на забудову зелених та інших вільних зон, причому висотками, перетворюючи місто в кам'яні джунглі. Те, що такі забудови призводять до катастрофічної загазованості повітря, владу не хвилює (споруди за сквером біля облдержадміністрації по вулиці Собранецькій, біля головпоштамту тощо). Дивує, що влада дозволила звести висотку біля студентського гуртожитку № 3, що на набережній. Раніше студент зі своєї кімнати міг любуватися небом і сонцем, а тепер його око "радує" стіна новозведеної споруди. Поруч виритий котлован також чекає на зведення нової висотки, бо вже кран кілька місяців готовий до роботи. У всьому світі навколо студентських гуртожитків облаштовуються зелені зони, а в Ужгороді - все навпаки.
Loading...