Закордонні подорожі: міфи та реальність

05.04.2021 21:10 532 0
Закордонні подорожі: міфи та реальність
Закордонні подорожі — річ цікава, а ще витратна та небезпечна. Якщо ви теж такої думки, боїтеся туристичних шахраїв і перельотів, забудьте про свої страхи. Ми приведемо найпоширеніші міфи про подорожі та з легкістю їх розвіємо.

Подорожі — для багатіїв

Частка правди тут є, але лише в тому випадку, якщо ви обираєте люксовий відпочинок у п’ятизірковому готелі на елітному курорті. У більшості своїй відпочинок за кордоном — доступна річ. Найбільші витрати займають квитки, але й тут можна зекономити, наприклад, полетіти лоукостером або поїхати автостопом. Зменшити витрати допоможуть гарячі тури. Якщо ви обираєте подорож «все враховано», до вартості входить переліт, номер, харчування у ресторані готелю, деякі розваги та додаткові послуги. Забронювати гарячі тури з Києва у будь-якому напрямку можна на https://bronix.com.ua/hot-tours/kiev, після чого можна вирушати у подорож. Менеджери надійного онлайн-агрегатора для пошуків та бронювання подорожей «Бронікс» допоможуть підібрати гарячі путівки, а кешбек з кожної поїздки стане приємним бонусом.

Раннє бронювання допоможе заощадити

Раннє бронювання вигідне лише у випадку з готелями. На авіаквитки, як правило, перевізники значно завищують ціни ближче до дати вильоту (за 6–7 тижнів до польоту), і це найкращий час для покупки. Тому, якщо ви не прив’язані до точної дати відправлення, радимо чекати до останнього, «виглядати» вигідну туристичну пропозицію та не проґавити акції та розпродажі.

Наземний транспорт безпечніший за літак

Такі вмовляння заспокоюють тих, хто боїться літаків. Насправді, за статистикою, летіти у літаку в 7 разів безпечніше, ніж їхати у поїзді, а автомобільні аварії трапляються в 19 разів частіше, ніж падають літаки. До того ж, якщо літати лоукостерами, можна знайти квиток у середньому за €30, а подорож, скажімо, на поїзді по Європі коштуватиме близько €50.

Хостели — убогі кімнати для студентів

Тим, хто самостійно організовує подорож і хоче заощадити, як варіант доступного житла підійде хостел. У багатьох країнах гостьові будинки дуже затишні та пропонують туристам чисті та охайні кімнати на різну кількість осіб. Цілком реально знайти апартаменти на двох з власною ванною та мінікухнею, яка за ціною вийде дешевше, ніж номер у тризірковому готелі.

Не знаєш іноземної — сиди вдома

Якщо ви вважаєте, що подорожувати без знання хоча б англійської на базовому рівні — неможливо, згадайте, в якому столітті ви живете. Авжеж, англійську розуміють у багатьох країнах, але по факту для комунікації вистачить і кількох необхідних фраз. Також завжди на допомогу прийде мова жестів, міміки та, врешті-решт, Google Translate і електронний словник.

Валюту треба міняти перед поїздкою

Звичайно, якщо ви перед від'їздом поміняєте гроші на валюту країни, в яку вирушаєте, то збережете час на пошуку обмінника. Але це не допоможе заощадити фінансово, адже курс змінюється щодня, а банки за обмін беруть комісію. Краще, якщо готівки в подорожі буде небагато. Вона потрібна лише для вуличних перекусів, розрахування в сувенірних крамницях і, можливо, на пляжі при оплаті розваг. Розрахуватися в торговому центрі, готелі або ресторані завжди можна карткою. Тому відкрийте банківський рахунок, або поповніть кредитну карту, якою будете користуватися. За її використання комісійний збір за кордоном зазвичай не стягується. Сподіваємося, ми вас переконали, що все не так страшно. Сміливо обирайте подорож та переконайтеся в цьому на власному досвіді. Бажаємо приємного відпочинку! Читайте також: На Закарпатті з 2016 року 22 тисячі закарпатців стали власниками паспортів нового зразка (ВІДЕО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!