Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Закон про секс: про що варто забути закарпатцям?

В Україні набули чинності зміни до Кримінального кодексу, покликані врегулювати питання сексуальної згоди

11 січня вступили в дію зміни до Кримінального кодексу щодо посилення відповідальності за сексуальне й домашнє насилля, які наробили багато галасу. Не розібравшись в новаціях закону, деякі чоловіки вже почали підшукувати нотаріусів, у яких планують завіряти згоду на інтим, інші подумують відтермінувати любовні втіхи на певний час – про всяк випадок.

Чи потрібно отримувати письмову згоду на близькість з дружиною та що ще змінює закон про запобігання домашньому насиллю  24 каналу прокоментував  заступник міністра юстиції Сергій Петухов.

Закон, який сьогодні вступає в силу, говорить про необхідність добровільної згоди обох чи всіх хто вступає в сексуальний контакт. Відповідно, пересвідчитись в наявності такої згоди можна й в інший спосіб. Адже наявність письмової згоди не може бути 100% фактом підтвердження добровільності її надання саме на момент статевого акту, – сказав він

Цим законом створюється ціла система захисту від домашнього насильства: визначаються органи державної та місцевої влади, які допомагатимуть боротись з таким явищем.

Чиновник зазначив:

Насправді, він є частиною комплексного закону про запобігання домашньому насиллю, де по-новому сформульована вже існуюча стаття щодо сексуального насильства. Відтепер зґвалтуванням вважатимуть: вчинення дій сексуального характеру, пов’язані із вагінальним, анальним або оральним проникненням в тіло іншої особи з використанням геніталій або будь-якого іншого предмета, що порушує статеву свободу людини.

Також вводиться кримінальна відповідальність за домашнє насильство, чого в Україні раніше не було. До ухвалення цього закону за такі діяння передбачалась лише адміністративна відповідальність.

А тим часом у мережі бурхливо відреагували на це нововведення, назвавши зміни “Законом про секс” і придумуючи власні сценарії розвитку подій.

Так, у Мережі навіть з’явився “Акт згоди на проникнення в іншу живу людину”. На думку користувачів, він повинен бути складений у присутності свідків.

 

Нагадаємо, Мікроавтобус з “лівими” продуктами зупинили закарпатські патрульні

Читайте також:Чим можна підгодувати пернатих мешканців Ужа взимку?

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...