Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Чим можна підгодувати пернатих мешканців Ужа взимку?

Підгодовуючи пернатих взимку не вірними продуктами, можна зашкодити птахам

На правильному підголовуванні птахів, що живуть на річці Уж, наголошують орнітологи:

В ідеалі лебедів краще взагалі не годувати (!). Але якщо вже годувати, то робити це треба так, щоб не нашкодити птахам, – пише в ФБ Andrianna Andrijivna

Лебедів категорично не можна годувати чорним хлібом. Він викликає бродіння в шлунку і, як наслідок, розлад шлунково-кишкового тракту, ослаблення, хворобу. Білий хліб допустимо при відсутності іншого корму, але вкрай обмеженій кількості.

 Лебедів категорично не можна годувати пліснявим або кислим хлібом! Для птахів, як і для людей, зіпсований продукт смертельно небезпечний.

В холоди лебедів можна підгодовувати сирими або злегка відвареними нашинкованими овочами: капустою, морквою, картоплею, а також запареним рисом або пшеничною крупою.

Однак в сильний мороз вся ця їжа примерзає до льоду. У цьому випадку в якості корму підходить зернова суміш з пшениці, вівса і ячменю або спеціальний комбікорм для птахів, який не містить солі.

Важливо пам’ятати! Травна система лебедя влаштована так, що він повинен обов’язково запивати їжу. Тому корм слід кидати у воду або на берег прямо біля води. В крайньому випадку – на лід.

 

Нагадаємо, Зимова сплячка охопила не всіх клишоногих реабілітаційного центру “Синевир”

Читайте також:Їли досита лише діти до 6-7 років: як жили закарпатські селяни у давнину?

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...