Заклади Мукачівської територіальної громади працюватимуть за умови вакцинації не менше 80% співробітників незалежно від рівня епідемічної небезпеки – міськрада

17.09.2021 11:09 682 0
Заклади Мукачівської територіальної громади працюватимуть за умови вакцинації не менше 80% співробітників незалежно від рівня епідемічної небезпеки – міськрада

Керівників підприємств та власників бізнесу попереджають, що заклади сфери обслуговування, громадського харчування, торгівлі та тимчасового розміщення на території Мукачівської громади зможуть працювати лише у тому випадку, якщо у них буде вакциновано проти COVID-19 не менше 80% працівників. Це умова, яка не залежить від рівня епідемічної небезпеки.

Про таке йдеться у повідомленні Мукачівської міської ради. 

Також вищеперелічені заклади просять задля безпеки відвідувачів розмістити на вході інформацію про рівень вакцинації співробітників із зазначенням документів, які підтверджують отримання щеплень. 

У разі, якщо на підприємстві бажає вакцинуватися більше 10 осіб, мобільна бригада може виїхати безпосередньо туди і зробити працівникам щеплення на робочому місці. Окрім самих співробітників закладів, мобільним бригадам дозволяють вакцинувати також членів їхніх родин, якщо ті висловлять бажання. При вакцинації потрібно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код.

Крім того, у міськраді наголошують на неухильному дотриманні на підприємствах належних протиепідемічних заходів відповідно до рівня епіднебезпеки.

Обмеження торкнуться не тільки громадських закладів. Закарпатська область з понеділка, 20 вересня, переходить у «жовту» зону, і чимало освітніх установ повертаються до дистанційного навчання через недостатній рівень вакцинації освітян. 

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко днями заявив, що Закарпатська область є однією є найбільш наближених до «червоної» зони. У разі загрози перенавантаження системи охорони здоров’я у регіоні рекомендуватимуть ввести найвищий рівень епідемічної небезпеки.

За новими правилами карантину, заклади, у яких персонал повністю вакцинований, зможуть працювати навіть після введення “червоної” зони, але тільки для так само повністю вакцинованих відвідувачів.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...