Закарпатцям розповіли про ріст смертельних захворювань, які раніше не реєструвалися в Європі

27.01.2019 14:00 227 0
Закарпатцям розповіли про ріст смертельних захворювань, які раніше не реєструвалися в Європі
Як повідомляє Державна санітарно-епідеміологічна служба Закарпатської області, поряд із суттєвими змінами клімату зростає ризик завезення і «осідання» цих хвороб і на території нашої області. Так, на зламі століть міграція у світі зросла у 35 разів, при цьому кількість населення зросла в 2,6 рази. Проте системи охорони здоров’я і саме населення погано інформовані про можливі загрози і можливості протидії небезпекам. Це призводить до пізньої госпіталізації, неадекватного лікування, високої летальності, створює умови для формування ендемічності на нових територіях. Епідемічна ситуація з небезпечних інфекцій у світі залишається напруженою. Так, за інформацією ВООЗ, в ДР Конго протягом року на хво-робу, спричинену вірусом Ебола, захворіло 287 чоловік, з яких 146 померло (62,9%). На Близькому Сході (Саудівська Аравія, ОАЕ, Катар, Оман, Кувейт, Єгипет, Іран,Ємен, Ліван, Туреччина, Бахрейн) зареєстровано 2048 випадків  близькосхідного респіраторного синдрому (БСРС), в результаті чого 758 чоловік померло (37%). В Європі на БСРС захворіло 15 чоловік, з них 6 померло (43%).
"З січня по жовтень 2018 року в Нігерії зареєстровано 2834 випадків гарячки Ласа.  країнах ЄС протягом цього року 1463 чоловік захворіло гарячкою Західного Нілу, з них132 померло. В Індії і Кенії реєструються спалахи сибірки, в Пакистані – Конго-Кримської геморагійної лихоманки, в Таїланді – лихоманки Денге (66372 випадки, з них 84 летальні). Щорічно у світі реєструється біля 200 млн. випадків малярії, від якої гине близько 400 тис. чоловік. Тільки у Венесуелі цього року захворіло більше 406 тис. людей", - йдеться у повідомленні.
Лістеріоз забрав життя  двох європейців із 12 захворілих в цьому році.Хантавірусна інфекція реєструється в Болівії, Панамі, США /Колорадо/. До 4 млн. випадків холери, з яких біля 140 тис. смертельних, щорічно реєструє ВООЗ. Приймаючи рішення про міжнародні поїздки з будь-якою метою, слід пам’ятати і про такі небезпеки, як пандемічний грип, дифтерія, вірусні гепатити, лептоспірози, паразитози, венеричні захворювання, СНІД тощо. Ще одна небезпека для подорожуючих (і не тільки) – це харчові отруєння. Безпеці харчових продуктів, в т.ч. води, слід приділяти особливу увагу. За оцінками ВООЗ, більше 600 млн. людей – майже кожен десятий житель планети – захворюють після вживання забруднених продуктів хвороботворними бактеріями, вірусами, паразитами, хімічними речовинами, і 420000 людей щорічно помирає від цього. Отже, перед поїздкою в далекі світи, завжди думайте про безпеку, зробіть необхідні щеплення від інфекційних хвороб, всесторонньо  ознайомтеся із ситуацією в країнах, де плануєте провести певний час. Нагадуємо, Черга на виїзд в одному з пунктів пропуску на кордоні з Угорщиною на Закарпатті досі тримається Читайте також: Дві компанії влаштували перестрілку в ресторані: поранено охоронців (ВІДЕО, ФОТО)

Теги: Туризм
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!