Закарпатцям на замітку: який кондиціонер обрати

17.06.2018 22:14 136 0
Закарпатцям на замітку: який кондиціонер обрати
Насправді, вибрати кондиціонер сьогодні набагато простіше, ніж те як вибрати електричну бритву або як вибрати праску. Варто вам спробувати розібратися в «питанні», як відразу ж стане очевидна складність здійснення планів, так як одну і ту ж функцію називають різними словами. Спробуємо розібратися в різноманітті домашніх кліматичних систем.

Види кондиціонерів

Насправді, при величезному різноманітті, для квартири купують тільки три види кондиціонерів. До них відносяться підлогові кондиціонери, віконні кондиціонери і спліт-системи. Останні бувають звичайними, а бувають «мульти». Розберемося з кожним видом кондиціонера.

Підлоговий кондиціонер

Отже, підлоговий кондиціонер являє собою поєднану в одному корпусі систему охолодження, для монтажу якої потрібно всього лише вивести шланг для відведення гарячого повітря в кватирку. Мінусів у цього «рішення» предостатньо. Це і високий рівень шуму, це додаткові складності при відведенні конденсату, високе споживання електричної енергії і нарешті, низька ефективність роботи. Єдиний істотний плюс - мобільність і простота установки. Кинув такий «моноблок» в багажник і в тебе на дачі відразу з'явився кондиціонер. Чи варто купувати такого монстра, кожен вирішує для себе, але з точки зору економії коштів це не найкраще рішення.

Віконний кондиціонер

А недорогим рішенням вважається віконний кондиціонер. Вони дуже популярні в бідних районах Південно-Східної Азії, і це цілком зрозуміло: вартість такого кондиціонера рідко перевищує 300 доларів, а для монтажу такої системи досить вирізати у вікні підходить за розміром діру, куди можна сміливо встановити віконний кондиціонер. Мінусів у такого варіанту небагато, але, як тільки настає зима, віконний девайс перетворюється на «місток холоду» і всі плюси від бюджетної холодильної установки миттєво випаровуються. І, звичайно ж, віконний кондиціонер створює підвищений рівень шуму. Але при всіх недоліках віконні кондиціонери як і раніше користуються попитом. Різниця в ціні за хороший кондиціонер між весною і літом складає не менше 200 доларів США. Зрозуміло, ми говоримо про ціноутворення дорогих, якісних моделей. Продавці відмовляються: мовляв, у всьому винні вендори, мовляв, Panasonic ціни роздув на 50%, а ми ні до чого. Ну, припустимо, Panasonic робить одні з кращих кондиціонерів в світі, а ось причина подорожчання дешевих Gree взагалі неочевидна. Мабуть, не хочуть відставати - ринок, нічого не поробиш. Але все ж установка поки ще дешевше навесні, тому, якщо ви не вмираєте від спеки прямо зараз, купувати кондиціонер найкраще в лютому-березні. Будьте готові до того, що більшість компаній будуть тримати склад і чекати сезонного підвищення цін. Тут немає однозначної думки, ми нікого не звинувачуємо, буває і так, що дійсно на складах нічого немає. Основна проблема при покупці спліт-системи виникне тільки в тому випадку, якщо ви захочете купити дійсно якісний кондиціонер. Дешевих повнісінько і продаються вони скрізь. Що це за якісний кондиціонер, ми зараз і розповімо. На ринку кондиціонерів спостерігається найгостріша конкуренція, але не між сегментами, а всередині категорій. Тобто існує Daikin, Panasonic, Mitsubishi, Fujitsu, TOSHIBA. А є Ballu, Gree, Midea і т.п. Daikin ніколи не піде на ринок копійчаних рішень, вони просто не вміють робити погано. Panasonic також «пішов» з бюджетних рішень і робить якісні, але дорогі моделі. TOSHIBA просто тримає нижню планку дорогого ринку. - Нагадаємо, При використанні кондиціонерів треба дотримуватись правил (ВІДЕО)  

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!