Головна » Ексклюзив

Закарпаття стало 15 українським регіоном, де запровадили додаток”My Pol” (ФОТО)

Україна стала 5 країною у світі, де існує подібна технологія.

Сьогодні, в Ужгороді презентували безкоштовний мобільний додаток «My Pol». Його можна завантажити на платформах «Play Market» та «App Store». За допомогою додатку закарпатці зможуть швидко викликати поліцію та отримувати сповіщення про ситуацію в області Як розповів розробник додатку Дмитро Подворчанський, завдяки цьому додатку можна швидко викликати поліцію за допомогою кнопки «SOS», оцінити роботу поліцейських за номером жетону, встановити місцезнаходження найближчого відділення поліції та меддопомоги, а також отримати актуальні новини поліції.

«Існує ще одна дуже важлива проблема, яку дозволяє вирішити додаток My Pol. Є категорія людей, котрі в силу певних причин не можуть добре комунікувати – наприклад, люди з обмеженими можливостями. За допомогою цього додатку вони зможуть зв’язатись з поліцією і терміново надати інформацію. Їх повідомлення отримає диспетчер для скерування нарядів та черговий відділу або відділення поліції для реєстрації повідомлення. Це дуже важлива перевага», – розповів розробник додатку.

Серед інших функцій додатку – можливість отримувати термінові сповіщення від поліції, оцінювати роботу поліцейського, переглядати карту з адресами відділів поліції, новини тощо. Розробники також працюють над англомовною версією, щоб програмою змогли повноцінно користуватися іноземці.

Владислава Мазур

Нагадуємо, На засіданні Ужгородського виконкому розглянули близько трьох десятків цільових міських програм (ФОТО)

Читайте також: Вперше за три роки американська валюта коштує нижче за 25 гривень: курс валют на 11 вересня

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...