Головна » Життя

На засіданні Ужгородського виконкому розглянули близько трьох десятків цільових міських програм (ФОТО)

На сьогоднішньому засіданні виконкому Ужгородської міської ради розглянули та взяли до відома звіти про виконання за І півріччя 2019 року близько трьох десятків цільових міських програм.

Зокрема, програм управління економічного розвитку міста, у сферах соціального захисту населення, виконавчих органів місцевих рад.

Крім того, узяли до відома звіти Програми розвитку туризму та формування позитивного інвестиційного іміджу м. Ужгород на 2018-2022 роки; Програми енергозбереження та енергоефективності міста Ужгород на 2018-2022 роки; Програми з розробки плану реалізації Стратегії розвитку міста “Ужгород 2030” на 2019-2021 рр; Програми підтримки та партнерства між Ужгородською міською радою та суб’єктами малого і середнього бізнесу на 2018-2019 роки.

Розглянули і виконання кількох програм у сфері освіти. На засіданні виконкому затвердили сьогодні і Положення про порядок збору інформації щодо споживання енергоресурсів та води бюджетними установами комунальної власності Ужгорода. Положення визначає процедуру моніторингу споживання енергоносіїв та води у бюджетній сфері міста з подальшим внесенням відповідної інформації до паперових журналів вимірювань та автоматизованої системи енергомоніторингу “Енергобаланс”.

Владислава Мазур

Нагадуємо, Зупинили чопські прикордонники: деталь від літака не змогла потрапити в Україну (ФОТО)

Читайте також: “Батьки купили дитині смерть”: восьмирічний хлопчик загинув через іграшку (ФОТО, ВІДЕО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...