Закарпаття готується до міжнародного турніру з футболу (ФОТО)

09.08.2018 12:01 89 0
Закарпаття готується до міжнародного турніру з футболу (ФОТО)
Цей турнір уже п'ятий за ліком і стає, без перебільшення, брендовим. Адже в ньому беруть участь юнацькі топ-команди з України та з-за кордону. Захід є хорошою нагодою популяризувати футбол серед дітей і юнаків. 
"Такого роду змагання не проводять по всій Україні. На жаль, український футбол бере свій початок з юнацьких років. Ми хочемо показати стан закарпатського та взагалі українського футболу. На першому місці висвітлення усіх реальних справ у спорті, адже Закарпаття є надзвичайно спортивним і ми хочемо це довести", - додав голова громадської спілки "Федерації футболу Закарпаття" Іван Дуран.
Цьогоріч до змагань долучаться Австрія та Ізраїль. Матчі міжнародного дитячо-юнацького турніру на честь Андрія Гаваші традиційно проходять на кращих стадіонах області. У минулі роки поєдинки відбувалися на стадіонах Ужгорода («Спартак», «Автомобіліст», «Авангард»), Мукачева («Авангард», ДЮСШ), а також на красені-стадіоні у Поляні. Цього року новозбудована арена у Минаї також прийме команди - категорії 15 та 17 років. Вони будуть поселені у кращих готельних комплексах Ужгорода, Мукачева та Ужгородського району, які підтвердили свій статус у минулі роки. Оргкомітет турніру намагається найзручніше розташувати команди, щоб юні футболісти мали змогу пограти на кожному зі стадіонів нашої області без дальніх переїздів. Ювілейний турнір, що відбудеться із 10 по 16 серпня, проводитиметься на 5-ох стадіонах. Резервними стадіонами будуть спортивний комплекс «Камелот» та ужгородський «Авангард». Перед стартом змагань на усіх стадіонах тривають підготовчі роботи. Їх директори зазначили, що поля будуть готові приймати гостей на своїй території.         Владислава Мазур Нагадаємо, Солотвинські озера активно приймають туристів (ФОТО) Також читайте: 7 причин відвідати місто Перечин  

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...