Закарпатських дітей атакує кібербуллінг
17.08.2018 10:30
284
0
Кібербуллінг — цькування в Інтернеті шляхом надсилання повідомлень, публікації образливих коментарів та зображень. Використовувати можуть електрону пошту, месенджери, соціальні мережі та навіть онлайн-ігри. Як цьому запобігти та захистити дитину?
Насамперед поспілкуйтеся з дитиною на тему буллінгу, поясніть їй, чому не можна публікувати у Інтернеті повідомлень, що можуть когось образити. Те, що свої дії можна виконувати під гаслом «анонімно», — це лише ілюзія. Буллера завжди можна знайти, а цькування швидко зупинити, якщо хтось щиро про це розповість.
Як поводитися з буллером?
- Зберігайте спокій. Якщо дитина поскаржилася вам на цькування, не нервуйте і не виказуйте свого занепокоєння. Намагайтеся переконати дитину не реагувати на те, що відбувається.
- Отримайте докази. У випадку кібербуллінгу зробіть скріншоти образливих повідомлень, коментарів чи зображень. Якщо цькування не припиниться — зверніться до представників школи або у поліцію, надаючи докази погроз чи знущання.
- Захистіть соцмережі. Якщо у соціальній мережі з’являється профіль вашої дитини, що вона не створювала, поспілкуйтеся з адміністрацією ресурсу та вимагайте видалення сторінки.
- Заблокуйте або видаліть буллера зі списку друзів та телефонних контактів дитини, - інформує "zakarpatpost".
Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Коментарі - 0