Закарпатський «Минай» з хокейним рахунком переграє «Кристал»

25.09.2017 17:44 129 0

У невелике місто Чортків, що на Тернопільщині, гості із Закарпаття їхали лише з настроєм перемогти. Тим паче, що бойовий дух підняв розгромний поєдинок з принициповим суперником у чемпіонаті області – ФК «Ужгород». Крім того, підопічні Миколи Гібалюка зрозуміли: після матчу з оржівським «ОДЕКом» варто лише перемагати. Матч відбувся 24 вересня. І вже з перших хвилин головне завдання у матчі з чортківським «Кристалом» «минайці» почали виконувати. Так, у першому таймі у воротах господарів розписались Роберт Гегедош та Михайло Кополовець. Стартова сорокап’ятихвилинка стала фундаментом майбутньої перемоги. А вже в другому таймі гравці «Минаю» прорвали захист «Кристалу». І посипались голи. За «Минай» відзначились Владислав Образцов, Ігор Вагін та Сергій Машталір. Ну а головною зіркою матчу став Роберт Гегедош, який оформив хет-трик. У підсумку – 0:7 – впевнена розгромна перемога «Минаю». ФК «Кристал» – ФК «Минай» – 0:7