Закарпатські рятувальники у тривожному очікуванні
25.10.2018 10:51
176
0
Як повідомляють в У ДСНС України у Закарпатській обаласті, близько 30-40 відсотків пожеж впродовж осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду, а він збігається з так званим опалювальним, стаються через порушення правил монтажу та експлуатації електроустановок, зокрема перевантаження електромереж.
За інформацією рятувальників, чимало мешканців квартир та житлових будинків у пошуках додаткового тепла починають користуватися допоміжними опалювальними пристроями, які споживають багато енергії. Проводка не витримує і, як наслідок, замикання, а відтак - пожежа.
"Тому теплої днини краянам непогано було б провести зовнішній огляд та заміри опору електромереж, що дозволяє встановити в яких місцях проводка може не витримати й замінити нестандартні плавкі вставки на електрозапобіжниках", - йдеться у повідомленні.Чимала кількість від усіх зареєстрованих пожеж стається й через несправне пічне опалення. Тож треба завчасно підготувати й пічне опалення до зими. А для того аби перевірити, чи справний димар, не потрібно багато знань – білите його та протоплюєте піч. Це дасть змогу проглянути, чи є на ньому тріщини. Якщо є, муруєте. Далі подбайте про пластину з негорючого матеріалу перед топковим отвором грубки, а також не залишайте навіть дерев'яних, не те що інших легкозаймистих матеріалів і рідин поблизу неї. Водночас зазначається, що рятувальники краю наразі проводять комплекс пожежно-профілактичних заходів, які мали б зменшити негативні наслідки зимового сезону, початок якого ближчає з кожним днем. Проте, вся ця робота буде зведена нанівець, якщо суспільство саме не повернеться до проблем особистої безпеки обличчям. Бо навчити чомусь, і правилам пожежної безпеки зокрема, можна тільки тих, хто хоче цьому навчитися. Інакше вогнеборцям знову доведеться грюкати у зачинені двері, а оперативні зведення таки почнуть поповнюватися трагічними звістками. Також рятувальники для наглядності оприлюднили інфографіку щодо безпеки під час експлуатації електрообігрівачів, а також користування пічним опаленням.
Нагадуємо, Забудовник відшкодує понад вісімдесят тисяч на розвиток інфраструктури Мукачева
Читайте також: У Верховній раді хочуть перенести День Незалежності України на зиму (ДОКУМЕНТ)
Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Коментарі - 0