Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Закарпатські підприємці малого та середнього бізнесу можуть отримати фінансову підтримку

На фінансову підтримку суб’єктів малого і середнього підприємництва у першому півріччі 2019 року в обласному бюджеті передбачено 1 млн. гривень.

Закарпатська обласна державна адміністрація оголошує конкурс з відбору інвестиційних проектів в рамках реалізації Порядку використання коштів обласного бюджету для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (далі – Порядок), затвердженого рішенням обласної ради 04 квітня 2019 року № 1413.

Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію інвестиційних проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва (юридичним особам та фізичним особам – підприємцям). На фінансову підтримку суб’єктів малого і середнього підприємництва у першому півріччі 2019 року в обласному бюджеті передбачено 1 млн. гривень.

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти малого і середнього підприємництва, які отримали кредити для реалізації інвестиційних проектів, частково забезпечують їх співфінансування, не отримують фінансову підтримку за іншими бюджетними програмами та за рахунок коштів проектів міжнародних фінансових організацій.

Детальніше про умови участі в конкурсі можна ознайомитись за посиланням: https://carpathia.gov.ua/informaciyna-posluga/p-o-r-ya-d-o-k-vykorystann… .

Усі документи необхідно подати до Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації до 09 червня 2019 року за адресою: м. Ужгород, пл. Народна, 4, (каб.415).

Детальну інформацію можна отримати за телефонами: (0312) 61-35-16, 61-66-74.

Нагадуємо: Фахівці спрогнозували курс національної валюти для українців

Читайте також: Суд виніс вирок лікарю з Хуста, через дії якого загинула породілля

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...